Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kino Helios w Opolu świętuje swoje 20. urodziny

KULTURA

Kino Helios w Opolu świętuje swoje 20. urodziny

W sobotę, 25 lutego kino Helios w Centrum Handlowym Solaris obchodzić będzie swoje dwudzieste urodziny. Z tej okazji na widzów czeka bogaty repertuar oraz moc (nie tylko filmowych!) atrakcji. Ponadto w tym wyjątkowym dniu obowiązywać będzie jubileuszowa cena biletów – tylko 21,90 złotych!

Dwudzieste urodziny to piękna rocznica. Przez te lata opolskie kino Helios odwiedziły tysiące fanów najlepszych filmów. Także bogaty repertuar zaplanowany na 25 lutego sprawi, że będzie można wprost przebierać w najnowszych tytułach i przeróżnych gatunkach! Rodziny zainteresuje z pewnością animacja „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”. Na miłośników produkcji studia Marvel czekać będzie hit „Ant-Man i Osa: Kwantomania”. A na fanów historii romantycznych – komedia „Plan na miłość”. Z myślą o widzach dorosłych Helios wyświetli także poruszający film „Wieloryb”, polski dramat „Tata” oraz gorący romans „Heaven in Hell”.

Tego dnia świętowanie odbywać się będzie również poza salami kinowymi. Widzowie będą mieli okazję wziąć udział w jubileuszowym konkursie, w którym poszukiwany będzie najstarszy bilet do opolskiego kina (na zgłoszenia jest czas do 22 lutego, Regulamin dostępny jest na stronie www.helios.pl) oraz skosztować pysznego urodzinowego tortu. Nie zabraknie dobrej zabawy dla dzieci i dla dorosłych przed wybranymi seansami, a w godzinach 14.00 – 19.00 w holu kina stanie foto lustro, dzięki któremu będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Informacje o urodzinowym repertuarze oraz szczegóły dotyczące atrakcji i konkursu dostępne są na stronie: www.helios.pl. Dwudzieste urodziny to fantastyczna okazja do wspólnego świętowania, do zobaczenia w Centrum Handlowym Solaris w sobotę, 25 lutego!

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content