Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Konferencja CACS-Conference of Applied CyberSecurity

źródło: https://pnt.opole.pl/index.php/pl/1410-konferencja-cacs-opole

BIZNES

Konferencja CACS-Conference of Applied CyberSecurity

Już w przyszłym tygodniu w dniach 6-7 grudnia w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu odbędzie się konferencja CACS – Conference on Applied CyberSecurity.

O czym będzie?

Konferencja CACS 2022 jest pierwszą edycją serii spotkań organizowanych w Opolu dla osób zainteresowanych i zaangażowanych w dziedzinę Cyberbezpieczeństwa. Organizatorzy i prelegenci obrali sobie za cel utworzenie przestrzeni wymiany myśli, wiedzy oraz doświadczeń tak naukowych jak i praktycznych wskazujących ciekawe i ważne trendy szeroko pojętego zagadnienia bezpieczeństwa IT.

Czym jest cyberbezpieczeństwo?

Jest nierozłącznym i krytycznym elementem działania i rozwoju biznesu niemal każdej branży, dlatego wymiana doświadczeń osób lokalnie w regionie zajmujących się nim jest tak ważna. Pragniemy aby w ramach nawiązanej dyskusji dać szansę na poszerzenie wiedzy jak w bezpieczny sposób prowadzić i rozwijać swoją działalność. Konferencja łączy światy naukowy i praktyków, specjalistów cyberbezpieczeństwa, dla wypracowania wspólnej przestrzeni dyskusji, działania, wymiany i poszerzania wiedzy, jak i poznania zakresu dostępnych w regionie kompetencji. Utworzona w ramach konferencji platforma daje szansę uczestnikom wydarzenia do spotkania w środowisku rozumiejącym powagę dyskusji o zagrożeniach cyberprzestrzeni, rozwiązaniach, zabezpieczeniach i metodach ochrony.

Lista wykładów i prelegentów:

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Termin: 6-7 grudnia 2022 (wtorek-środa) 8:30 – 16:00
Miejsce: Park Naukowo-Technologiczny w Opolu Sp. z o.o., ul. Technologiczna 2, 45-839 Opole

Email: cacs@uni.opole.pl 
Strona internetowa Konferencji: https://cacs.uni.opole.pl/
Formularz rejestracyjny: https://cacs.uni.opole.pl/#register

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content