Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Markety budowlane pierwszej potrzeby. Pracownicy marketów i ich los – Ludzie w czasach koronawirusa myślą o remoncie. Reportaż z pola bitwy.

BIZNES

Markety budowlane pierwszej potrzeby. Pracownicy marketów i ich los – Ludzie w czasach koronawirusa myślą o remoncie. Reportaż z pola bitwy.

Obecna syuacja jest bardzo trudna dla wielu ludzi. Otwarte są tylko sklepy spożywcze. Przynajmniej tak powinno być. Jednak można powiedzieć, że markety budowlane nadal są otwarte. Ludzie jeżdzą tam mimo zasady #zostańwdomu i wychodź tylko w czasie potrzeby.

https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-jak-dzialaja-sklepy-budowlane-4431242?fbclid=IwAR2zODrD50qOYRwrq7R-W-YEt6nC6F9MGPauiViGgZ2FXtnsjVaD7I85dZc

Nie wiem czemu tak jest. Ludzie nie rozumieją obecnej sytuacji. Nie widzą zagrożenia. Pracownicy już protestują. Poza tym owe markety nie przestrzegają prawa odległości. Można powiedzieć, że życie funkcjonuje tam normalnie jakby koronawirusa nie było.

Najgorsze,że pracownicy są rozgoryczeni. Ta sytuacja jest ciężka dla każdego. Dotyczy to także innych miejsc pracy.

fot. PIXIBAY

Pracodawcy zapomnieli, że przyszłość niestety jest niewiadoma. Co będzie dalej? Życie pracowników w tak trudnych chwilach jest mniej istotne. Epidemia się rozmnaża. Nie jest to chwilowy wymysł. Wydaje się,że ludzie oszaleli na punkcie remontów. Wiele miejsc jest jeszcze otwartych dla pracowników. Cóż? Dla każdego jest to nowa sytuacja. Powstaje mnóstwo pytań. W tym także jak poradzi sobie z nim rząd.

Ludzie postanowili sobie zrobić remonty w czasach kiedy priorytetem jest ludzkie życie, jedzenie. Czas konsumpcjonizmu staje pod znakiem zapytania.

Kazdy chce przetrwać a koronawirus to wielka niewiadoma. Szanujmy naszych pracowników. Przeczekajmy ten trudny czas. Czy remont jest w tej chwili najważniejszy?

Apel do pracodawców! Opamiętajmy się i postawmy się również na miejscu pracowników. W trakcie epidemii wszyscy jesteśmy równi. Pamiętajcie!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content