Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Michał Komarnicki reprezentuje nasz kraj w konkursie Mister Europe Euronations

Michał Komarnicki reprezentuje nasz kraj w konkursie Mister Europe Euronations

WYDARZENIA

Michał Komarnicki reprezentuje nasz kraj w konkursie Mister Europe Euronations

Trzydziestolatek ma szansę wyjechać na wyspę Majott, gdzie rywalizować będzie 12 najlepszych uczestników konkursu. Aby do tego doszło, musi przejść do kolejnego etapu. Można mu pomóc, głosując na przeznaczonej do tego stronie internetowej.

Konkurs Mister Europe Euronations stawia na różnorodność kandydatów. Konieczne jest wykazanie się obyciem, charyzmą i wszechstronnymi umiejętnościami. Uczestnicy mogą liczyć na bogaty program wyzwań, które są im serwowane przed wyłonieniem najlepszego modela. Finaliści biorą udział w 7 odcinkowym show, podczas nagrywania którego muszą wykazać się umiejętnościami kulinarnymi, aktorskimi czy też wokalnymi.

Michał to trener personalny i pasjonat kalisteniki z Kluczborka. Wśród jego zainteresowań plasuje się też aktorstwo, miał okazję wykazać się przed kamerą w kilku epizodach w znanych polskich serialach. Nie dziwi więc, że udało mu się dostać do etapu, w którym rywalizuje z 22 innych reprezentantów.

„Poprzedni etap liczył 52 uczestników, udało mi się dostać do 23 najlepszych. Teraz walka toczy się o miejsce w 12. Głosowanie ma miejsce online, na stronie organizatora. Licznik głosów jest codziennie zerowany, można oddać jeden głos dziennie z jednego numeru IP” – mówi opolanin.

Zachęcamy do oddawania głosów na Michała Komarnickiego. Można to zrobić po wejściu w poniższy link:

Michal — Mister Europe EuroNations (mister-europe-euronations.eu)

Głosowanie trwa do 15. maja.


Foto: Kamil Kocot

Kontynuuj czytanie

Więcej w WYDARZENIA

Do góry
Skip to content