Połącz się z nami

Magazyn Opolski

29-ty finał WOŚP na torze Silesia Ring

WYDARZENIA

29-ty finał WOŚP na torze Silesia Ring

Co się działo podczas 29-tego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na torze Silesia Ring?!Zapewne oglądaliście to na transmisji on-line na oficjalnym fan page’u toru, która była udostępniana również na fan page’u Magazynu Opolskiego. A jak nie, to macie możliwość powrócić do tych wydarzeń, gdyż nagrania są dostępne!

Zapraszamy Was do obejrzenia relacji z tego wspaniałego wydarzenia. Gorący klimat, wspaniała pogoda, przepiękny obiekt, moto-sportowe emocje i przede wszystkim genialni ludzie… Chyba nie sposób wymienić wszystkiego i wszystkich, którzy w ten dzień przybyli z otwartymi sercami wspierając akcję WOŚP! Posłuchajcie wypowiedzi Bartosza Ostałowskiego, Aleksandra Dudy z firmy Piomar, przedstawiciela firmy Autoprezent.pl, Waldemara Florkowskiego – Moto doradcy oraz Bożeny Słocińskiej Lang – menadżerki toru Silesia Ring. Działo się, oj działo!


Montaż materiału: Jarosław Madzia z Media Developer

Z zawodu informatyk – programista. Współwłaściciel spółki informatycznej netkoncept.com – w swojej zawodowej historii współtworzył wiele rozwiązań i usług IT. Na swoim koncie ma między innymi planer turystyczny sway.to oraz system zarządzania treścią SkyCMS. Jego wielką pasją są stare samochody, głównie te z polskimi korzeniami. Współzałożyciel stowarzyszenia Opolski Ruch Pojazdów Zabytkowych.

Więcej w WYDARZENIA

Do góry
Skip to content