Połącz się z nami

Magazyn Opolski

WYPEŁNIJ FORMULARZ ON-LINE I PRZYJDŹ NA CASTING 2019!

Miss i Mister Opolszczyzny

KULTURA

WYPEŁNIJ FORMULARZ ON-LINE I PRZYJDŹ NA CASTING 2019!

Chcesz powtórzyć sukces naszych pięknych opolanek Kamili Świerc Miss Polski 2017 czy Anny Pabiś 2 Wicemiss Polski 2013? Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę najpiękniejszej Polki? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w dalszych etapach konkursu wypełnij ankietę, a my skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na casting!

Casting do konkursu Miss Opolszczyzny 2019 i Mister Opolszczyzny 2019 odbędzie się 13 stycznia (niedziela) 2019 roku w godz. 12:00 – 16:00 w salonie Mercedes Benz GRUPA WRÓBEL, przy ul. Wrocławskiej 145 w Opolu. Warunkiem koniecznym jest rejestracja on-line. Wystarczy wejść na stronę www.misspolskiopolszczyzny.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na naszą odpowiedź. Na zgłoszenia czekamy do 18 grudnia br.

W skład jury zasiądzie m.in. Anna Pabiś Licencjonowana Organizatorka konkursów piękności, Kamila Świerc Miss Polski 2017, Gajana Galstjan Miss Opola 2017, Holger Berg Dyrektor Zarządzający firmą Pierre Cardin Polska, Michał Duda Współwłaściciel szkoły tańca RAMADA, Rafał Minartowicz Dyrektor oddziału w Opolu Mercedes Benz Grupa Wróbel.

Miss Opolszczyzny

Warunki udziału w konkursie Miss Opolszczyzny:
1. Wiek 18 – 27 lat
2. Bezdzietna panna
3. Obywatelstwo polskie

Na casting Miss Opolszczyzny koniecznie ze sobą zabierz:
– Sukienkę typu „mała czarna”
– Dwuczęściowy kostium kąpielowy (bikini)
– Klasyczne czarne szpilki na wysokim obcasie (8 cm – 12 cm)

Mister Opolszczyzny

Warunki udziału w konkursie Mister Opolszczyzny:
1. Wiek 18 – 29 lat
2. Bezdzietny kawaler
3. Obywatelstwo polskie

Na casting Mister Opolszczyzny koniecznie ze sobą zabierz:
– Kąpielówki/szorty
– Elegancką biała koszulę
– Czarne spodnie
– Eleganckie czarne obuwie

Zobacz jak wyglądał CASTING oraz PRZYGOTOWANIA do konkursu Miss i Mister Opolszczyzny http://misspolskiopolszczyzny.pl/filmy/. Zapraszamy również do obserwowania nas na FB – https://www.facebook.com/MissOpolszczyzny/

Od lat związana z dużymi wydarzeniami eventowymi. Dawniej na wybiegu jako zawodowa modelka, a dzisiaj na backstage jako organizator i koordynator projektów eventowych m.in. konkursu Miss i Mister Opolszczyzny. Energiczna, precyzyjna i bardzo wymagająca. Specjalizuje się w organizowaniu konkursów piękności, a także pokazów mody. W pracy i poza nią uwielbia adrenalinę, stąd zamiłowanie do kitesurfingu i narciarstwa.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content