Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Nowoczesne biznesy i innowacje branżowe poprzez wykorzystanie Funduszy Europejskich

Nowoczesne biznesy i innowacje branżowe poprzez wykorzystanie Funduszy Europejskich

BIZNES

Nowoczesne biznesy i innowacje branżowe poprzez wykorzystanie Funduszy Europejskich

Dnia 7 października w Zamku w Mosznej, odbędzie się spotkanie branżowe pt. „Nowoczesne biznesy i innowacje branżowe poprzesz wykorzystanie Funduszy Europejskich” – jedyne wydarzenie w Polsce, które poruszy tematykę Funduszy Europejskich w kontekście branży poligraficznej.  

Konferencja będzie holistycznie obejmowała temat Funduszy Europejskich, gdzie informacje merytoryczne będą przeplatane dyskusją przedsiębiorców, a samo wydarzenie ma na celu wymianę informacji i konfrontację branży biznesu. Poruszony będzie również temat prowadzenia biznesów, ale ze szczególnym przedstawieniem tematyki poligrafii, wydawców i mediów. Spotkanie branżowe to przekazanie wiedzy o Funduszach Europejskich m.in: wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, startup – rozwój ścieżki zawodowej, wdrażanie innowacji, rozwijanie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji pracowników w branży poligraficzno-wydawniczej.

Prelegenci konferencji to eksperci z różnych dziedzin, którzy podzielą się wiedzą oraz doświadczeniami w trakcie spotkania. Do Zamku w Mosznej na wygłoszenie prelekcji przyjadą: Ziemowit Grygierczyk – członek BCC Opole, Michał Wojczyszyn – pracownik Parku Naukowo-Technologicznego oraz ambasador woj. opolskiego w Fundacji Startup Poland, Magdalena Beztroska – koordynator, trener z 15-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Akredytowany Coach ACC (ICF Associated Certified Coach), Michał Smętek – Wydawnictwo Manufaktura Słów oraz Ekspert z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

Uczestnicy spotkania branżowego, mogą liczyć na poczęstunek oraz materiały szkoleniowe. Dla osób głuchoniemych w celu dogonienia cała konferencja zostanie przetłumaczona na język migowy. Wstęp na spotkanie branżowe jest bezpłatny.

Fundacji Fabryka Inspiracji PL zajmuje się organizacją wielu wydarzeń pożytku publicznego w Opolu. Wśród mieszkańców Opolszczyzny, wielką aprobatą cieszy się organizowany rokrocznie, przez fundacje "Festiwal Książki w Opolu", na który przyjeżdżają najlepsi autorzy książek oraz największe wydawnictwa. Fundacja była również organizatorem "Wielkiego Testu Wiedzy o Opolu" na 800-lecie miasta. Posiada również doświadczenie w organizacji Wielkiego Opolskiego Dyktanda, które towarzyszyło Festiwalowi Książki. Poprzez wykorzystanie projektów unijnych, współpracuje z Ministerstwem organizując konferencje i spotkania branżowe, poświęcone tematyce Funduszy Europejskich.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content