Połącz się z nami

Magazyn Opolski

O łączeniu pisania z innymi dziedzinami sztuki- Pisarz to doskonały scenarzysta-felieton

HISTORIA

O łączeniu pisania z innymi dziedzinami sztuki- Pisarz to doskonały scenarzysta-felieton

Oczywiście nie każdy. ŚP Carlos Ruiz Zafon bronił by jego książek nie filmować co jest wielką szkodą bo był to dobry materiał na film. Film czy serial na NETFLIKSIE to marzenie większości pisarzy. Nie chodzi tu o pieniądze ale o fakt, że ktoś dostrzegł twój talent. Zjawi się ekipa filmowa, ktora na podstawie twojej wyobraźni stworzy serial. Stworzone przez Ciebie postacie dostaną twarz. Aktorzy będą grać i stawać się postaciami i dostaną za to wynagrodzenie.

Czyż to nie wspaniałe uczucie? Kiedy to co tworzysz nabiera sensu. Nikt nie rozumie, że trzeba się trochę namęczyć. Wszystko oparte jest na pracy. Ciężkiej pracy, która zazwyczaj rzadko jest doceniana.

Aktualnie czytam powieść Guillama Musso pt. „Papierowa Dziewczyna”. Bardzo pięknie w tej powieści można odczuć złudzenia i wrażliwość pisarza. Pisanie powieści „Ukryty Sen” jest bardzo tajemmnicze. Piszesz coś i nawet nie wiesz czy jakiś wydawca to zauważy. Piszesz? Czy masz dla kogo? Czy masz swoją publiczność? Czy masz wokół ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces razem z Tobą, przy Tobie? Zadaj sobie to pytanie już dziś. No i czy rzeczywiście chcesz być tym pisarzem? Kiedyś to rzeczywiście brzmiało dumnie. A teraz? Teraz moi mili państwo pójdę zaparzyć sobie kawy.

Kontynuuj czytanie

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w HISTORIA

Do góry
Skip to content