Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Wciąż można wygrać samochód w jesiennym konkursie „Fura Kulek” w CH Turawa Park

Wciąż można wygrać samochód w jesiennym konkursie „Fura Kulek” w CH Turawa Park

ZAKUPY

Wciąż można wygrać samochód w jesiennym konkursie „Fura Kulek” w CH Turawa Park

Jeszcze do piątku 18 października klienci CH Turawa Park mają szansę na wygranie nowego samochodu Dacia Sandero, telewizora, tabletu i atrakcyjnych pakietów książek. To wszystko w ramach jesiennej akcji „Fura Kulek”, której wielki finał odbędzie się w najbliższą sobotę.

„Fura Kulek” to tegoroczna odsłona zabawy, którą CH Turawa Park co roku przygotowuje dla swoich klientów z okazji nadejścia jesieni. Uczestnicy mogą zawalczyć o bardzo atrakcyjne nagrody, a dodatkowo odebrać jesienny parasol. W akcji mogą wziąć udział klienci, którzy do 18 października włącznie zrobią zakupy o wartości min. 150 zł na terenie CH Turawa Park, zarejestrują paragon w punkcie konkursowym i odpowiedzą na pytanie, ile kulek znajduje się w samochodzie stojącym na pasażu. Możliwe jest łączenie maksymalnie dwóch paragonów.

Osoba, która oszacuje dokładną lub najbardziej zbliżoną do prawidłowej liczbę kulek, wygra nowy samochód Dacia Sandero SL Techroad w wersji Hatchback z limitowanej edycji, z wyjątkowym wyposażeniem. Nagrody czekają także na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca, którzy otrzymają odpowiednio nowoczesny telewizor marki LG LED z funkcją Smart TV oraz tablet Huawei MediaPad T3 10. Laureaci 4., 5. i 6. miejsca w konkursie otrzymają nagrody ufundowane przez księgarnię Bookszpan – zestawy książek autorstwa Remigiusza Mroza, Joanny Jax i Roberto Costantiniego. Dziesiątki uczestników konkursu każdego dnia otrzymają dodatkowo parasol na jesienną aurę.

Wielki Finał akcji odbędzie się w sobotę 19 października. Tego dnia nastąpi oficjalne liczenie piłek, a osoba, która będzie najbliżej poprawnej odpowiedzi wygra samochód ufundowany przez partnera akcji – Vip Car dealer Dacia. Warunkiem odbioru nagrody jest obecność podczas wydarzenia. W przypadku identycznej liczby podanej przez kilku uczestników, o wygranej zadecyduje kwota z paragonu oraz data dokonania zakupów. Szczegóły i regulamin akcji znajdują się na stronie internetowej CH Turawa Park.

CH Turawa Park jest nowoczesnym obiektem handlowym, łączącym cechy galerii handlowej i retail parku. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 50 sklepów i punktów usługowych. Jest wśród nich hipermarket spożywczy Carrefour oraz Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Klienci mogą korzystać z 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wśród głównych najemców CH Turawa Park znajdują się m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Media Expert, Smyk, Calypso Fitness Club, C&A, Martes Sport, KiK, CCC, Super-Pharm, Takko Fashion, Deichmann, Carry, Szachownica, Rossmann, Sephora, Empik. Turawa Park znajduje się przy obwodnicy Opola. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd ponad 200 tys. mieszkańców miasta i okolic. Więcej informacji: www.turawa-park.com.

Więcej w ZAKUPY

Do góry
Skip to content