Połącz się z nami

Magazyn Opolski

OPOLE Pecha Kucha Night vol. 2

PASJE

OPOLE Pecha Kucha Night vol. 2

Czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić na jednej scenie księdza oraz Miss Polski?

Czy ktokolwiek ma wątpliwości, że Opolszczyzna pełna jest wyjątkowych ludzi?

Czy po wykładzie znanego ekonomisty jest miejsce na śpiewającą Francuzkę?

Czy pies i kot ma coś wspólnego ze strategią marketingową?

Czy wyobrażacie sobie, że wyjątkowa Ludmiła powoduje, że cała sala śpiewa!?

Czy chcielibyście wiedzieć co to jest komunikacja wizerunkowa? Tego można się dowiedzieć od najpiękniejszej kobiety w Polsce na PechaKucha Night 🙂

Chcielibyście wiedzieć co wyjątkowa Natalia robi z książkami i jak stworzyć bestseller?

Wyobrażacie sobie zjazd z góry na łyżwach z prędkością ponad 80 km/godz. skacząc nawet 29 metrów!? W Opolu mieszka sobie pierwszy Polak, który dostał się na Mistrzostwa Świata w IceCross a obecnie jest selekcjonerem polskiej reprezentacji!

Jak z rzeczy, które nie wyszły w życiu uczynić sukces oraz jak połączyć kulturę i wino?

Wyobrażacie sobie taką wybuchową mieszankę w czasie jednego wieczoru w Opolu? To była magiczna noc, która na długo pozostanie w mojej pamięci.

Już niedługo odbędzie się Pecha Kucha Night vol.2.

Szóstego czerwca o szóstej sześć wieczorem zapraszamy wszystkich do Restauracji Czardasz w Opolu na kolejną edycję wydarzenia, które od lat przyciąga tłumy w 600 miastach całego świata a teraz również pojawiło się w Opolu.

PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. 

Kogo zobaczymy w drugiej edycji?

Sławomir Mielnik – członek Związku Polskich Artystów Fotografików, fotoreporter, współzałożyciel Fundacji Dwa Osiem oraz współorganizator Opolskiego Festiwalu Fotografii.
Joanna i Katarzyna Pelc – uzdolnione artystycznie siostry zajmujące się projektowaniem i produkcją fascynatorów opowiedzą czym są te intrygujące przedmioty i jaka jest ich historia.
Mariusz Stachowiak – fotograf, artysta, podróżnik. Autor książki „Piękne zdjęcia ze smartfona w zasięgu Twojej ręki”. W sieci znany jako Oderwany.
Justyna Osiecka-Sułek – uzależniona od przebywania w kuchni, gazet i stron o tematyce kulinarnej. Prowadząca bloga kulinarnego. W sieci znana jako bistro mama.
Magdalena Kurowska – z zawodu dziennikarka, z zainteresowania socjolożka, z pasji aktywistka. Feministka. Prowadzi swój biznes – bang! done. Członkini Fundacji Laboratorium Zmiany.
dr hab. inż. Jarosław Mamala – profesor Politechniki Opolskiej, prezes Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu. Pasjonat motoryzacji i wynalazca, którego wyzwaniem jest rozwijanie nowych idei i technologii. 
Piotr Koziol – prezes Fundacji Kwitnące Talenty, której misją jest pomaganie młodym w odkrywaniu i rozwijaniu ich talentów i potencjału. Edukuje z pasją, zaangażowaniem, uwalnia talenty i inspiruje.
Zbigniew Bomersbach – urbanista, architekt, malarz, krajoznawca, miłośnik historii – architekt miejski, opowie historię jak odzyskano Młynówkę dla Opolan? Czym jest zieleń dla miasta?
Marta Chalimoniuk-Nowak – z zawodu i pasji – od ponad 20 lat marketer i strateg, publicystka i trener biznesu, edukator zdrowia i prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Zdrowia.

https://www.facebook.com/events/397984660791116/

Dołącz do nas 06/06 o godz. 06:06 PM w Restauracji Czardasz. WSTĘP BEZPŁATNY!!!

Restauracja „Czardasz” to tradycyjna węgierska kuchnia połączona z nowymi, polskimi smakami. Zespół tego miejsca tworzą kucharze z fantazją i pasją, którzy uwielbiają łączyć nowe smaki i tworzyć autorskie potrawy. Eksperymentują z kuchnią wegańską, fit i nowoczesną, będąc otwartymi na gusta, wybory i uwagi klientów. Ofertę restauracyjną wzbogaca wybór drinków.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content