Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Pecha Kucha Night Opole vol. 3

Pecha Kucha Night Opole vol. 3

PECHA KUCHA NIGHT OPOLE

Pecha Kucha Night Opole vol. 3

Do Opola dotarła wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w ponad 600 miastach całego świata!

PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przełączany jest automatycznie po 20 sekundach. Bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu! Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

PechaKucha Nights odbywają się zarówno w klubach, restauracjach, barach, ogródkach piwnych, domach prywatnych, basenach, kamieniołomach jak i uniwersytetach oraz kościołach. Najczęściej jest to miejsce typu „thinking and drinking”. W Opolu trzecie spotkanie odbędzie się w Hotelu DeSilva Premium Opole przy ulicy Powolnego 10.

PechaKucha Nights to nieformalne, zabawne spotkania w ramach których zebrani mają możliwość kreatywnego spędzenia wieczoru, poznania nowych ludzi, wymiany doświadczeń, idei…

Zapraszamy na trzecią edycję, która odbędzie się w dniu 16.11.2019 roku.

Zaczynamy już od godz. 19:00, a pierwsza prezentacja rozpocznie się o godz. 20:20! W międzyczasie będzie możliwość zamówienia z karty restauracji oraz przy barze czegoś do przegryzienia oraz napojów – również i tych zgodnych z filozofią „thinking and drinking” 😉 Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Wkrótce przedstawimy prelegentów!

Aktualne informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie: https://www.facebook.com/events/1678612055608218/

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PECHA KUCHA NIGHT OPOLE

Do góry
Skip to content