Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Adam Czubak „O czym myśli Chief Information Security Officer (CISO) i …dlaczego nie śpi po nocach”

BIZNES

PechaKucha Night Opole – Adam Czubak „O czym myśli Chief Information Security Officer (CISO) i …dlaczego nie śpi po nocach”

Adam Czubak jest kierownikiem zespołu badawczego w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Opolskiego od 2017 roku, specjalistą z bezpieczeństwa IT, kryptografii i korporacyjnych sieci komputerowych. Prywatnie pasjonat ludzi, salsy i bachaty oraz ciągłego samorozwoju. Człowiek, który nie wraca do domu przed 22 i nigdy nie kładzie się spać przed północą.


Nagranie z piątej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 14.04.2023r., która odbyła się w Klubokawiarni OPO.

Prezentacja pt. „O czym myśli Chief Information Security Officer (CISO) i … dlaczego nie śpi po nocach”.


Już 23.06.2023 szósta edycja PechaKucha Night Opole w Kofeina 2.0!
Więcej informacji tutaj: Pecha Kucha Night Opole vol.6 | Facebook

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content