Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Maria Honka „ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE… O PASJI, PRZYJAŹNI I NIE TYLKO…”

KULTURA

PechaKucha Night Opole – Maria Honka „ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE… O PASJI, PRZYJAŹNI I NIE TYLKO…”

Z wykształcenia prawniczka, a od urodzenia wokalistka z pasją. Śpiewa w kilku projektach muzycznych, a także jako solistka. Jako Mary Bajery podróżuje przez świat kolorowym vanem z szalonymi koleżankami w ramach dziecięcej trasy koncertowej MsGugu on Tour, a w zespole Babskie Vocalove realizuje wspólne wizję na covery i teledyski (właśnie zespół kończy prace nad drugim). Podczas PechaKucha opowiedziała o tych projektach i zaprosiła na nadchodzący koncert Kobiety Kobietom – Festiwal Kobiecych Głosów.


Nagranie z dziewiątej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 16.02.2024r., która odbyła się w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu!

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Robertowi Milewskiemu!


Koncert „Kobiety Kobietom Festiwal Kobiecych Głosów vol. 2” już w najbliższy czwartek 29-go lutego – więcej informacji na stronie https://fb.me/e/1RsdHI1dc

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content