Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Spokój jest we mnie

Spokój jest we mnie

PASJE

Spokój jest we mnie

Warsztaty 07-08.12.2019

OBOWIĄZYWAĆ BĘDĄ ZAPISY. MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ SOBIE MIEJSCE 01 GRUDNIA NA STRONIE MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W OPOLU

Spokój jest we mnie – warsztaty z praktycznej nauki mindfulnessu i medytacji.

07.12.2019 Sobota. 11:00 – 16:00

„Jak odnaleźć i utrzymać spokój wewnętrzny?” Wykład
Prowadzący Jadwiga Kander, Mnich Buddyjski Pra Ajan, Mniszka Pee Or

„Jak być uważnym” warsztaty (praktyczna nauka) Mnich Buddyjski Pra Ajan, Mniszk Pee Or

„Jak żyć spokojnie pomimo trosk i kłopotów?” Sesja pytań i odpowiedzi.

Wykłady będą i warsztaty odbywały się będą w języku angielskim. Tłumaczone przez Jadwigę Kander

Strój: swobodny – sugerowany biały, ale nie jest to obowiązkowe.
Zakończenie ok godz. 16:00

08.12.2019 Niedziela. 15:00 – 19:00

Praktyczna nauka technik mindfulnessu oraz medytacji. Prowadzący Jadwiga Kander, Mnich Pra Ajan oraz Mniszka Pee Or.
Strój swobodny, preferowany biały. Sugerowane Skarpetki, bowiem praktykować będziemy medytację chodzoną.

Na zakończenie sesja pytań i odpowiedzi.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Jeśli chcesz wesprzeć klasztor buddyjski podczas warsztatów wystawiona będzie puszka na datki.
Mnisi i mniszki żyją bardzo ubogo. Nie posiadają nic, oprócz ubrania i przyrządów do higieny osobistej. Codziennie wcześnie rano wychodzą na ulice, aby żebrać jedzenie. Każda Twoja wpłata, datek pozwolą im zakupić świece, kadzidła, czy zapłacić rachunki za energię.
Rozwijaj swoje serce.

Prowadzący:

Jadwiga Kander – trener personalny, nauczycielka mindfulnessu i medytacji. Większość czasu mieszka w Tajlandii praktykując uważność i medytację. W Polsce prowadzi warsztaty oraz sesje indywidualne pomagając ludziom, aby stawali się osobami, takimi, jakim pragną być. Więcej informacji www.jadwigakander.pl, Facebook: Jadwiga Kander Nauczyciel, Instagram: Jadwiga Kander

Pra Ajan – mnichem buddyjskim został w wieku 21 lat, aktualnie ma 56 lat i zarządza klasztorem na wyspi Ko Phangan. Dynamiczny, z olbrzymim poczuciem humoru. Dużo podróżuje szerząc nauki Buddy. W klasztorze, którym zarządza odbywają się warsztaty z mindfulnessu oraz medytacji, na które przyjeżdżają Tajowie, a także ludzie z całego świata, którzy chcą uspokoić umysł lub poznać głębszy sens życia. W klasztorze można odbyć Vipassanę, podczas której Jadwiga Kander poznała mnicha, a ktory stał się jej nauczycielem.

Pee Or – mniszka buddyjska. Matka 3 dorosłych dzieci. Prowadziła komforotwe życie u boku męża biznesmena. Po jego śmierci cały majątek trafił w obce ręce, a on szukała schronienia w klasztorach Indii i Tajlandii. Emanuje radością, pogodna, pogodzona, uczy medytacji, szczególnie wspiera kobiety, w przeprowadzaniu ich przez życiowe turbulencje. Na codzień możesz ją spotkać w klasztorze na wyspie Ko Phangan.

Doradca biznesowy, coach, trener rozwoju osobistego. Przez całe zawodowe życie związana ze sprzedażą. Przez ostatnie 15 lat zarządzała potężnymi Zespołami prowadząc je na szczyt. Sama definiuje się jako kobieta sukcesu, świadomie zarządzająca swoją karierą. W 2015 roku porzuciła lukratywną posadę w korporacji wyjeżdżając na rok do Azji. Podróżowała min. po Tajlandii, Indiach, Wietnamie, Indonezji studiując mindfulness i medytację. Po powrocie do kraju swoje kroki skierowała na Zachód. Dawała wykłady w centrach rozwojowych min. w Miami na Florydzie oraz Los Angeles. Dzisiaj prowadzi Holistyczne Centrum Rozwoju, wspiera ludzi biznesu w tym, jak połączyć zachodnią kulturę sukcesu z dalekowschodnią filozofią życia.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content