Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Świętuj z nami 50 edycję Startup Mixera

BIZNES

Świętuj z nami 50 edycję Startup Mixera

Po wypłynięciu na głębokie odrzańskie wody, scenie najsłynniejszego amfiteatru w Polsce, Startup Mixer wyląduje na dachu Muzeum Śląska Opolskiego. Spokojnie, dach jest tarasem z jednym z najpiękniejszych widoków na opolski rynek, ratusz i okoliczne kamienice. Zapraszamy Was w czwartek, 22 czerwca o godzinie 18:00 na prezentację opolskich startupów w tych niecodziennych okolicznościach. 50 edycja zobowiązuje!

Parterami wydarzenia są Urząd Miasta w Opolu oraz codelabs.rocks.

Bezpłatne wejściówki czekają na Was pod adresem: https://app.evenea.pl/event/startup-mixer-50/

Drogie Panie, dobrze radzimy: na czas Mixera zmieńcie szpilki na płaskie obuwie 🙂

Poznajcie gości Startup Mixera vol. 50:

Adam Zadorski

Developer wielu aplikacji edukacyjnych, gier komputerowych oraz mobilnych. Programista aplikacji na gogle wirtualnej oraz rozszerzonej rzeczywistości.


FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064162384255

Hydromedica

Hydromedica oferuje naturalne terapie wodorem molekularnym dla całej rodziny. Są to inhalacje wodorem oraz picie wody wodorowej. Nasi klienci mogą skorzystać zarówno z terapii stacjonarnych jak i wypożyczyć lub zakupić urządzenia do wytwarzania wodoru do domu lub zakładu pracy. Ogromne spektrum właściwości terapeutycznych i całkowity brak przeciwwskazań, czy skutków ubocznych naszych terapii to pierwszy krok do zrewolucjonizowania metod leczenia w XXI wieku.

WWW: https://hydromedica.pl/

TokenIO

Wchodząc do autobusu, kupujemy bilet automatycznie bez obciążania naszego konta bankowego. W naszej ulubionej restauracji otrzymujemy posiłek bez potrzeby płacenia kartą czy gotówką. Każdy pracownik w naszej firmie ma dostęp do benefitów bez konieczności posiadania karty czy pobierania wielu aplikacji. Jeżdżąc rowerem lub autobusem, otrzymujemy nagrody od miasta.

Przedstawiamy TokenIO – nasz projekt, który oferuje jedną subskrypcję, a wiele możliwości w lokalnym pakiecie. Naszą misją jest zmienić sposób, w jaki korzystamy z lokalnych produktów i usług.Przygotujcie się na prezentację rewolucyjnego start-upu, który przekształci nasze codzienne doświadczenia!

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092194473682

Gościem specjalnym wydarzenia będzie dr inż. Piotr Bębenek.

Wykładowca Politechniki Opolskiej Wydziału Ekonomii i Zarządzania, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz przedsiębiorca

Doktor nauk ekonomicznych oraz absolwent studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej – menedżer innowacji. Absolwent Akademii Psychologii Przywództwa Politechniki Warszawskiej oraz Studium Autorytety. Zawodowo zajmuję się szkoleniami z dziedziny komunikacji, wizerunku i marki oraz budowania strategii rozwoju. Doradza w obszarze poszukiwania i wdrażania rozwiązań kreatywnych i innowacyjnych. Współpraca z przedsiębiorstwami daje możliwość realizacji projektów badawczo-rozwojowych, które w realny sposób wpływają na rozwój firm i ich właścicieli. W swojej pracy zawodowej integruję umiejętności osób z którymi pracuje i zwraca je na drogę dotąd dla nich nieznaną dzięki temu osoby te tworzą nowe wartości a tym samym nowe możliwości. Dzięki takiemu podejściu którym jest szczera i otwarta komunikacja doprowadza do powstawania nowych pomysłów wśród swoich współpracowników czy partnerów biznesowych. W wolnym czasie wspieram młodzież licealną w projektach giełdowych, gdzie młodzi inwestorzy uczą się prawdziwego inwestowania na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jego pasją jest siatkówka oraz gotowanie wieczorową porą.


Jego motto to… „kieruję swoje myśli na tory dotąd nieznane, dzięki temu ucieka od umysłowej stagnacji”

PNT w Opolu jest miejscem współpracy i rozwoju nauki oraz biznesu.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content