Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Adam Bilik

BIZNES

PechaKucha Night Opole – Adam Bilik

Adam Bilik to z wykształcenia mechanik samochodowy i prawnik, co nie ma raczej nic wspólnego z wykonywanym, codziennym zawodem.
Od zawsze przedsiębiorca, który od lat stara się niemal każde swoje hobby zamienić w nierozłączną część zawodu. Od początku prowadzący firmę razem z najlepszym wspólnikiem świata – czyli własną żoną, niegdyś
właściciele swojego czasu największej hurtowni outletowej w Polsce, obecnie – po pocovidowych gwałtownych zmianach – oboje zmienili całe dotychczasowe życie biznesowe na zdecydowanie mniejsze, ale dużo bardziej „osobiste” i twórcze rozwijanie swoich pasji. Fotograf – z wyróżnieniem w międzynarodowym konkursie fotograficznym. Filmmaker, który zaczynał od filmowania dzieci, a obecnie nagrywa komercyjne filmy. Bloger i Youtuber – od lat z wielką pasją prowadzi blog filmowy na Facebooku, oraz kanał na Youtube pod nazwą „Adimoovi: cooltura na moich zasadach”. Od niedawna twórca podcastu „Adimoovi: Filmowe ADHD”. Jak trzeba – kucharz we własnym bistro „Pyszne Historie”.

Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Obecnie pracuje nad książką, dużym i ambitnym opracowaniem „Subiektywna Historia Kina”. Urodzony w Głubczycach, studiował we Wrocławiu i Toruniu. Opolanin od dwudziestu lat.


Nagranie z piątej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 14.04.2023r., która odbyła się w Klubokawiarni OPO.


Już 23.06.2023 szósta edycja PechaKucha Night Opole w Kofeina 2.0!
Więcej informacji tutaj: Pecha Kucha Night Opole vol.6 | Facebook

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content