Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Tyle tajemnic w jednym serialu. Dlaczego warto obejrzeć serial „Znaki”?

KULTURA

Tyle tajemnic w jednym serialu. Dlaczego warto obejrzeć serial „Znaki”?

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/znaki-sezon-2-barbara-wypych-i-rafal-mohr-w-obsadzie-serialu-axn-kogo-zagraja-78760.html

Serial „Znaki ” to bez wątpienia serial wyjątkowy. Czuć w nim klimat znakomitego filmu zresztą nagrodzonego 4 Oscarami „Trzy Billboardy Ebbing Missouri”. Postacie stworzone są w sposób niejednoznaczny i z odcinka na odcinka zaskakują nas coraz bardziej.

Sprytnie wprowadzone nowe postacie i w tle ich historia. Serial pierwszej ligii. Komisarz Trela(Andrzej Konopka) w 2 sezonie poszukujący córki Niny (Magdalena Żak). Czy ją znajdzie? Co słychać u burmistrza? Bez wątpienia serial oddaje klimat życia w małym miasteczku jakim są zmyślone „Sowie Doły” . Pokazuje walkę o przetrwanie. Bez wątpienia Przemysław Hoffmann i Błażej Przygrodzki stworzyli bardzo dobry serial.

Z odcinka na odcinek poznajemy tajemnice naszych bohaterów. Dlaczego tacy są? Odkrywamy ich przeszłość. Oni chcą się za nią schować. Po pierwszym sezonie uczą się jakby na nowo. Serial jest mocny, przygnębnający, ciekawy i wciągający.

„Znaki” to projekt bardzo ambitny. Czy będzie 3 sezon? Nie wiem ale bardzo mocno polecam. W mojej ocenie 9/10.

Na platformie”Netflix” można już obejrzeć dwa sezony. Moim zdaniem sezon 2 jest ciekawszy niż pierwszy.

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content