Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Dwa dni mikołajkowych atrakcji z Dorą i Diego w CH Turawa Park

Mikołajki w CH Turawa Park z Dora i Diego

ZAKUPY

Dwa dni mikołajkowych atrakcji z Dorą i Diego w CH Turawa Park

Z okazji tegorocznych Mikołajek CH Turawa Park organizuje moc atrakcji i zabaw z bohaterami popularnych seriali podróżniczych dla dzieci „Dora poznaje świat”. Przez dwa dni, w piątek i sobotę 6 i 7 grudnia w godzinach 12:00-18:00 na pasażu centrum czekać będą Dora i Diego, którzy zaangażują najmłodszych w kreatywne gry i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie także pierwszego w tym roku spotkania ze Świętym Mikołajem, którego będzie można odwiedzić w specjalnej chatce.

Mikołajki w CH Turawa Park to aż dwa dni konkursów, gier sprawnościowych, zabaw edukacyjnych i wielu innych atrakcji, które pomogą dzieciom rozwijać wyobraźnię i zapewnią niezapomnianą świąteczną rozrywkę. Po raz pierwszy na pasażu centrum pojawią się także Dora i Diego – ulubieni bajkowi bohaterowie najmłodszych. Przy stanowisku fotograficznym każdy będzie mógł zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

W strefie dzielnego odkrywcy Diego zaprosi do udziału w grze sprawnościowej „Zbuduj igloo” oraz do pomocy przy budowie lodowego schronienia. W konkursie wiedzy o świecie „Poznaj świat z Dorą i Diego” dzieci będą odgadywać nazwy dzikich zwierząt, uczyć się języków obcych, a także rozwiązywać zagadki z wykorzystaniem wielkoformatowego globusa. W multimedialnej zabawie „Łamigłówka z Butkiem” poznają wszystkich przyjaciół Dory.

Przez dwa dni na pasażu CH Turawa Park będzie dostępny plac zabaw „Ogród Dory”. Nie zabraknie malowania twarzy w ulubione wzory i tworzenia oryginalnych masek z podobiznami dzikich zwierząt. Na najbardziej kreatywne i zaangażowane dzieci czekają nagrody – kompasy od Dory i Diego.

Wydarzenie będzie także okazją do pierwszego w tym roku spotkania ze Świętym Mikołajem, który chętnie zrobi zdjęcia z dziećmi i wręczy upominki. Mikołaj będzie obecny w CH Turawa Park także w kolejne weekendy grudnia, aż do świąt Bożego Narodzenia.

CH Turawa Park jest nowoczesnym obiektem handlowym, łączącym cechy galerii handlowej i retail parku. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 50 sklepów i punktów usługowych. Jest wśród nich hipermarket spożywczy Carrefour oraz Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Klienci mogą korzystać z 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wśród głównych najemców CH Turawa Park znajdują się m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Media Expert, Smyk, Calypso Fitness Club, C&A, Martes Sport, KiK, CCC, Super-Pharm, Takko Fashion, Deichmann, Carry, Szachownica, Rossmann, Sephora, Empik. Turawa Park znajduje się przy obwodnicy Opola. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd ponad 200 tys. mieszkańców miasta i okolic. Więcej informacji: www.turawa-park.com.

Więcej w ZAKUPY

Do góry
Skip to content