Połącz się z nami

Magazyn Opolski

W OPOLU PRODUKOWANE BĘDĄ KULTOWE MOTOCYKLE / TWORZY SIĘ MĘSKI REGION?

BIZNES

W OPOLU PRODUKOWANE BĘDĄ KULTOWE MOTOCYKLE / TWORZY SIĘ MĘSKI REGION?

Scott Wine, prezes POLARIS potwierdził oficjalnie, że w Opolu produkowane będą kultowe motocykle INDIAN.

Według Scott Wine’a wyższa produkcja w Polsce była planowana „od jakiegoś czasu” a uniknięcie taryf celnych UE jest dodatkową korzyścią. Decyzja ma nie wpłynąć negatywnie na zatrudnienie w zakładach w Stanach Zjednoczonych.

Produkowane w Opolu przez tę firmę maszyny to głównie quady, a także pojazdy wieloosobowe typu Ranger i pojazdy rekreacyjno-sportowe RZR.

Jak ustaliło AutomotiveSuppliers.pl pierwsze egzemplarze motocykli zostaną wyprodukowane w I kwartale 2019 r. Produkcja w Polsce ma zaspokoić popyt na motocykle Indian w Europie.

OPOLSKIE – MĘSKI REGION

POLARIS jest jednym z opolskich brandów kojarzącym się z prawdziwymi mężczyznami. Jakie inne męskie marki spotkamy w naszym regionie?

SFD – lider w produkcji odzywek dla sportowców.

Podstawowym przedmiotem działalności spółki SFD S.A. jest handel hurtowy i detaliczny odżywkami, suplementami diety oraz akcesoriami sportowymi, a także sprzedaż usług reklamowych i płatnych planów treningowych oraz dietetycznych. Spółka posiada w sprzedaży ponad 8000 produktów blisko 100 wyselekcjonowanych producentów z całego świata.

PIERRE CARDIN – MARKA PREMIUM

Firma Ahlers-Poland, która odpowiada za dystrybucję odzieży pod markami. Pierre Cardin, Baldessarini, Otto Kern, Jupiter, Pioneer i Pionier od 1994 roku istnieje w Opolu i to tutaj znajduje się centrala na Europę Środkowo-Wschodnią.

BROWAR NAMYSŁÓW – DLA TYCH CO SIĘ ZNAJĄ

TOR WYŚCIGOWY SILESIA RING / POLE GOLFOWE KAROLINKA

W Kamieniu Śląskim, obok lotniska biznesowego powstały bez wątpienia miejsca gdzie realizować można niektóre męskie pasje.

A Wam jakie inne brandy kojarzą się z „męskością” naszego regionu?

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content