Połącz się z nami

Magazyn Opolski

W tej trudnej sytuacji dzielimy się dobrem z sąsiadami- Cudowna inicjatywa Rady Dzielnicy

NEWS

W tej trudnej sytuacji dzielimy się dobrem z sąsiadami- Cudowna inicjatywa Rady Dzielnicy

Piotr Koziol wspiera z Radą Dzielnicy IX Opole Stare Miasto w tych trudnych chwilach mieszkańców.

Piotr Koziol wspiera w tych trudnych chwilach mieszkańców


Piotr Koziol to przewodniczący zarządu dzielnicy IX Stare Miasto. Znany także z prowadzenia miejsca do odkrywania talentów u młodych czyli “Talentowni”. W obecnej sytuacji jest koordynatorem akcji Pomoc Sąsiedzka Wspieramy się.

Kto to puka? Piotr Koziol z pomocą

Rozwieszamy plakaty, komunikujemy się poprzez Facebooka i stronę Rady Dzielnicy. rozmawiam z mieszkańcami. Komunikujemy się przez media- Mówi koordynator akcji.

Robimy zakupyUśmiech jest ważny
W tej sytuacji wiele osób zwłaszcza starszych jest w potrzebie. Warto pomagać jeśli masz możliwości. Każda pomoc jest potrzebna. Walczymy wszyscy. Dziękujemy!Piękna inicjatywa.

Rozwieszamy plakaty, komunikujemy się poprzez Facebooka i stronę Rady Dzielnicy. rozmawiamy z mieszkańcami. Komunikujemy się przez media – Mówi koordynator akcji. Działamy razem, by wesprzeć w tym trudnym momencie osoby potrzebujące. Angażuje się cały zarząd Rady, Radni Dzielnicowi, wolontariusze, strażacy i wiele innych osób dobrej woli. Za co jestem bardzo wdzięczny, bo tylko dzięki wspólnym działaniom efekt naszych działań jest skuteczny.

Robimy zakupy, wyrzucamy śmieci, dostarczamy płyny dezynfekcyjne do sklepów.

Uśmiech jest ważny. Dzięki tej akcji pewna para mogła uczcić swoją 60 rocznicę ślubu nie o sychym chlebie ale przy ciastkach i salatce. To bardzo potrzebna akcja!W tej sytuacji wiele osób zwłaszcza starszych jest w potrzebie. Warto pomagać jeśli masz możliwości. Każda pomoc jest potrzebna. Działamy aktywnie.

Kontakt do inicjatorów: piotr-koziol@o2.pl lub tel. 607 55 00 62

W razie potrzeby lub chęci pomocy dzwoń.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w NEWS

Do góry
Skip to content