Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Pierwsza zbiórka dobra pojechała do szpitala w Kędzierzynie-Koźlu od Fundacji Unikum

NEWS

Pierwsza zbiórka dobra pojechała do szpitala w Kędzierzynie-Koźlu od Fundacji Unikum

http://fundacjaunikum.pl/covid-19

Nie tak dawno miałam przyjemność napisać o wspaniałej inicjatywie dla szpitala w Kędzierzynie- Koźlu, który stał się szpitalem zakaźnym w trakcie epidemii. Organizatorami zbiórki jest Fundacja Unikum. Właśnie udało się im dzięki waszemu wsparciu przywieźć dary do szpitala. Serdecznie dziękujemy! Zapraszamy do dalszej zrzutki.

https://zrzutka.pl/r9ry34

Zbiórka dla szpitala- Przekazanie darówMamy przyłbice! Dziękujemy

Także są i słodkie podarki


Jest i babka przed świętami 🙂

Ważny moment- Przekazanie darów. Dziekujemy.

Jeśli zastanawiasz się jak możesz pomóc w tej sytuacji wpłać na wsparcie dla personelu poprzez Fundację Unikum. Warto pomagać!

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w NEWS

Do góry
Skip to content