Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Wokaliści na Pecha Kucha Night Opole vol.7

MUZYKA

Wokaliści na Pecha Kucha Night Opole vol.7

Podczas Pecha Kucha Night Opole vol.7 w klubie W12 Miejsce Twoich spotkań w Opolu (ul. Wapienna 12) będziemy mieli przyjemność wysłuchać również wystąpień wokalistów, których przedstawiamy poniżej.

Alicja Górniak

Pianistka, wokalistka, kompozytorka. Obecnie studiuje na wydziale Jazzu w Akademii Nauk Stosowanych w Nysie, śpiewa w Chórze Politechniki Opolskiej, rozwija umiejętności wokalne i spełnia marzenia wokalno-aktorskie w Studio Piosenki Musicalowej Metro w Opolu.


Tomasz Zdyb

29 lat – na co dzień pracuje w korporacji, gdzie zajmuję się zarządzaniem projektami, jednak swoje prawdziwe życie zaczyna po godzinach pracy. Śpiew, taniec, muzyka to jego motywacja do rozwoju. Codziennie stawia przed sobą nowe wyzwania. Jest szczęśliwy spełniając swoje marzenia. Każdy występ traktuje tak, jakby miał być jego ostatnim, ceniąc każdą jego sekundę.


Beniamin Wojtyla

Z zawodu fizjoterapeuta i zajmuje się głównie pacjentami z problemami neurologicznymi oraz wadami postawy. Studia ukończył na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego.

Od niemal 2 lat uczęszcza na zajęcia muzyczne do Studia Piosenki Metro w Opolu oraz jest tenorem w Akademickim Chórze Politechniki Opolskiej.

Niedawno zainteresował się kwestią integralności ciała, emocji, duchowości i relacji oraz ich wpływem na głos, co w konsekwencji spowodowało podjęcie przeze niego studiów z zakresu rehabilitacji zaburzeń głosu na Uniwersytecie Łódzkim.


pechakucha-27-10-2023

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w MUZYKA

Do góry
Skip to content