Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Paulina Miś „Wszystko jest w Twojej GŁOWIE”

KULTURA

PechaKucha Night Opole – Paulina Miś „Wszystko jest w Twojej GŁOWIE”

Paulina Miś – pasjonatka nauczania matematyki i rozwoju osobistego. W sieci znana jako Paulina od Matematyki. Założycielka kanału na YouTube oraz platformy edukacyjnej skutecznekorepetycje.com. Twórca kursów matematycznych online, za pomocą których tysiące uczniów uczy się matematyki. W ciągu kilku lat jej matematyczny kanał na YouTube zdobył ponad 60 tysięcy subskrybcji, a ilość łącznych wyświetleń filmów to ponad 10 milionów.

Autorka artykułów w książkach naukowych oraz prelegentka na ogólnopolskich konferencjach naukowych. Nominowana do Influencers LIVE Awards w 2023 roku w dziedzinie Edukacja. Kilkukrotnie nagrodzona Złotym Orłem Edukacji w ogólnopolskim plebiscycie. Przez ostatnie 4 lata zajmuje 1 miejsce w Opolu w plebiscycie Orły Edukacji.

Niesamowitą radość i spełnienie daje jej tworzenie czegoś, co może przyczynić się dla dobra dużego grona osób. Przekazując innym wiedzę zawsze kieruje się złotą zasadą: „Uczę innych tak, jak sama chciałabym być uczona”. Uwielbia patrzeć na to, jak uczniowie zaczynają rozumieć i lubić matematykę, a w konsekwencji z pewnością i uśmiechem podchodzą do egzaminów. Uważa, że najważniejszą cechą dobrego nauczyciela jest umiejętność wzbudzenia w drugiej osobie pasji do przedmiotu i zbudowania pewności siebie, która pomoże nie tylko w podejściu do egzaminu ale co ważniejsze – w całym późniejszym, dorosłym życiu.

W podejściu do życia cechuje ją pozytywne myślenie oraz przekonanie, że ograniczenia istnieją tylko w naszej głowie. Uwielbia stawiać sobie nowe wyzwania. Dwukrotnie przebiegła maraton, a w najbliższych dniach wydaje swoją pierwszą książkę. Prywatnie uwielbia podróże, książki i sport.


Nagranie z siódmej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 27.10.2023r., która odbyła się w W12 – miejsce Twoich spotkań w Opolu!

Prezentacja pt. „Wszystko jest w Twojej GŁOWIE”.

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Robertowi Milewskiemu!


Już 17.11.2023 ósma edycja PechaKucha Night Opole – w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w atrium Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu. Więcej informacji tutaj: Pecha Kucha Night Opole vol.8

pechakucha night opole vol 8

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content