Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Zdrowa przekąska… z Opola! Chicks&Sport – czyli szybko, smacznie i pożywnie.

Chicksandsport

KUCHNIA

Zdrowa przekąska… z Opola! Chicks&Sport – czyli szybko, smacznie i pożywnie.

Przychodzi wieczór, siadamy przy książce albo przed telewizorem i pojawia się ta myśl – „Zjedlibyśmy coś dobrego”. Albo stoimy w korku, głód zaczyna doskwierać – cóż, przydałoby się mieć coś do zjedzenia pod ręką. Najczęściej sięgamy po coś słodkiego, niekoniecznie zdrowego. Na szczęście łatwo można sobie z tym poradzić. Jedną z możliwości są przekąski Chicks&Sport. Z mocnym opolskim akcentem.

Chicks&Sport to starannie wyselekcjonowane kawałki mięsa z piersi kurczaka. Mięso przechodzi przez proces dojrzewania i wędzenia na zimno. Dzięki temu jest delikatne i soczyste. Przekąski są dostępne w dwóch wariantach – właśnie soczystych plastrów, ale też w wersji crispy, czyli krótko mówiąc – chipsów z kurczaka. Skład tych produktów jest bardzo prosty, 99% to mięso, reszta to przyprawy i kultury starterowe. Nie ma w nich żadnych chemicznych dodatków, GMO, nie ma też glutenu. Przekąski są niskokaloryczne, niskotłuszczowe, za to bardzo bogate w białko. Dlatego świetnie sprawdzają się też jako uzupełnienie diety po treningu. Chętnie sięgają po nie biegacze, wspinacze, kulturyści, ale też po prostu każdy, kto wysoko ceni sobie zdrowie i jakość produktów.

Każda paczka jest odpowiednio wyporcjowana – to oznacza, że w małym i poręcznym opakowaniu dostaniemy tyle jedzenia, ile potrzebujemy tak naprawdę na cały posiłek. Chicks&Sport to przekąski sycące i pożywne. Są od razu gotowe do spożycia, nie potrzebują dodatkowej obróbki i nie trzeba ich przechowywać w lodówce. Można je wykorzystać jako składnik innych dań, na przykład do sałatki czy omletu. Paczka zmieści się w każdym plecaku i w każdej torbie, dlatego może być świetnym towarzyszem długich biegów czy górskich wędrówek.

Wiemy już, że przekąski sprawdzają się w każdych, nawet ekstremalnych warunkach – „wspinały się” już na Mount Everest, K2 i wiele innych szczytów na całym świecie. Chętnie jedzą je i duzi, i mali, ponieważ ze względu na prosty i naturalny skład, mogą z powodzeniem stanowić element diety zarówno dzieci, jak i osób starszych.

A gdzie opolski akcent? To właśnie w Opolu mieści się główna siedziba firmy Merzdorf Fine Food, czyli producenta przekąsek Chicks&Sport. Zakład produkcyjny znajduje się na Dolnym Śląsku, ale w Opolu jest główne „centrum zarządzania”. Przekąski można kupić w sklepie internetowym www.sklep.chicksandfun.pl, ale ma też je w ofercie coraz więcej sklepów stacjonarnych. Z powodzeniem zdobywają również zagraniczne rynki.

Chicksandsport zdrowe przekąski
Kontynuuj czytanie

Więcej w KUCHNIA

Do góry
Skip to content