Połącz się z nami

Najzdrowsze słodycze powstają na Opolszczyźnie!

Zmiany Zmiany

KUCHNIA

Najzdrowsze słodycze powstają na Opolszczyźnie!

Jak to bywa na początku roku na czele postanowień noworocznych znajduje się najczęściej: „więcej ćwiczyć” i „zdrowo się odżywiać”. Z tym pierwszym Wam nie pomożemy, ale jeśli chodzi o zdrowe jedzenie to problem mamy zwykle ze słodyczami, bo jak tu zastąpić kawałek serniczka czy kostkę czekolady? I tu z odsieczą przybywają „Zmiany Zmiany”.

Zmiany Zmiany

Pod nazwą „Zmiany Zmiany” kryją się twórcy batonów, na punkcie których oszalałyśmy, jak tylko pojawiły się w sprzedaży – wtedy jeszcze w jednym sklepie z Opolu ze zdrową żywnością.  Na szczęście moda na zdrowe odzywanie zatacza coraz większe kręgi z czego bardzo się cieszymy! A batony z naturalnych składników (tylko i wyłącznie) bez dodatku cukru idealnie się w ten zdrowy trend wpisują.

Zmiany Zmiany

Bo oprócz genialnego design’u opakowań, do produkcji batonów używane są składniki pochodzenia roślinnego (orzechy, owoce, pestki, nasiona) bez żadnych niepotrzebnych dodatków. Samo zdrowie i przy tym jaka słodycz! Od razu nam lżej, kiedy pomyślimy, że jemy zdrowe słodycze. I jeśli np. borykacie się z dietą bezglutenową to nie musicie obawiać się, że mąka została tam w jakiś sposób zachachmęcona.

Zmiany Zmiany

Choć staramy się ograniczać słodycze i cukier w ogóle, to ze spokojnym sumieniem „Lewego sierpowego” pakujemy zawsze do plecaka, kiedy wybieramy się w góry, nie ma lepszego i zdrowszego kopa na szlaku. Warto też spakować do torebki i zabrać do pracy, kiedy nagle najdzie nas ochota na „coś słodkiego”.

Zmiany Zmiany

ps. batony możecie kupić w dobrych sklepach ze zdrową żywnością – a my mamy nadzieję, że już wkrótce zastąpią miejsce na półkach ze słodyczami we wszystkich sklepach!

Założycielka projektu "Opolskie Dziouchy" promującego opolskich artystów i twórców.

Więcej w KUCHNIA

Do góry
Skip to content