Połącz się z nami

Magazyn Opolski

ZUS wstrzymuje wyjazdy do sanatoriów

ZUS wstrzymuje wyjazdy do sanatoriów

ZDROWIE

ZUS wstrzymuje wyjazdy do sanatoriów

Od 14 marca 2020 r. do odwołania Zakład Ubezpieczeń Społecznych wstrzymuje wyjazdy do ośrodków rehabilitacyjnych.

 – Jeżeli masz zawiadomienie o skierowaniu na rehabilitację ZUS, która ma rozpocząć się po 14 marca bieżącego roku, to zachęcamy by pozostać w domu i nie jechać do sanatorium. Skierowanie na rehabilitację, będzie można realizować w późniejszym terminie. Na pewno będziemy na bieżąco informować naszych klientów o możliwościach wyjazdu i prowadzenia kuracji – Sebastian Szczurek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa opolskiego.

Jak zapewnia opolski ZUS wszyscy mieszkańcy województwa opolskiego, będą mieli możliwość wyjazdu do ośrodków rehabilitacyjnych w przyszłości. Szczegółowe informacje uzyskasz pod numerem telefonu, który widnieje na zawiadomieniu o skierowaniu na rehabilitację, tuż pod adresem sanatorium.


Foto: Pixabay

ZUS istnieje od 85 lat, a sam skrót ZUS dorobił się wielu osobliwych rozwinięć. Wielu twierdzi, że bycie rzecznikiem prasowym instytucji obsługującej 25 mln ludzi to najbardziej niewdzięczne zajęcie w tym kraju. Hmm..ciekawe dlaczego? Prywatnie, spełniony mąż oraz szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Nie wyobraża życia bez książek, starych mebli, pracy i majsterkowania wokół domu.

Więcej w ZDROWIE

Do góry
Skip to content