Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Chętnie cię zatrudnię ale najpierw muszę cię przyszkolić

BIZNES

Chętnie cię zatrudnię ale najpierw muszę cię przyszkolić

Wiele osób narzeka na brak pracy a praca jest. Pracodawcy mogą zatrudniać ale jest kilka opcji, ktore stanowią przeszkody. Jedną z nich jest aspekt szkolenia. W każdej branży potrzeny jest zespół.

Każdy z nas ma różne kwalifikacje. Żyjemy w czasach gdze rzadko kto pracuje w swoiim zawodzie. Studia kończysz dziś dla satysfakcji własnej a potem szukaj szczęścia.

Dlaczego zatrudnia się nowego pracownika?

  • Przede wszystkim aby zarabiał
  • Aby rozwijał firmę
  • Aby wniósł nowe spojrzenie na firmę

Ryzyko zatrudnienia nowego pracownika polega na ryzyku wynikającego z zaufania i czy pracownik w tej firmie zostanie. Czy jest godny zaufania. Pracodawcy bardzo rzadko zwracają uwagę na ten aspekt. Osoba wzbudzająca zaufanie społeczne.

Wiem, że najtrudniej też zaufać komuś nowemu choć są od tego pewne klauzuly. Wiadomo, że z kolei zwolniony pracownik za wiele zrobić nie może (Ludziom się po prostu nie chce iść do sądu i domagać praw). Trwa teraz koronawirus i wiele sytuacji on komplikuje. Trwają redukcje etatów.

Co zrobić by mieć czas na nowego pracownika? Trzeba najpierw zaufać tej osobie, popatrzeć czy spełnia nasze oczekiwania ale nie zawsze widać to na początku. Dlatego dziwię się rekruterom, że czasem zachowują się jak wróżki. Najczęściej w ludziach trzeba odkryć ich możliwości i co najważniejsze dać im szansę.

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content