Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Co jeszcze w tym tygodniu w Teatrze?

"Przyszedł mężczyzna do kobiety" fot. Norbert Rakowski

KULTURA

Co jeszcze w tym tygodniu w Teatrze?

Początek lutego to kilka ciekawych wydarzeń w Naszym Teatrze!

W luty wkroczyliśmy dając mocny akcent sile głosu i autoprezentacji! W środę (01.02) o godz. 18:00 odbyło się comiesięczne spotkanie z cyklu STREFA OBECNOŚCI: SIŁA GŁOSU, czyli znakomite warsztaty dla osób powyżej 15. roku życia!

Dla tych co już odliczają dni do piątku – najbliższy weekend w naszym Teatrze odbędzie się pod hasłem Sceny Inicjatyw Aktorskich i znakomitej pary aktorskiej! Już w piątek (03.02) o godz. 19:00 pojawi się okazja, by zobaczyć spektakl „PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY” – to doskonały przedsmak do dwóch pokazów „AKOMOMPANIATORA” – w sobotę (04.02) o godz. 19:00 i w niedzielę (05.02) o godz. 18:00. W obu tytułach zobaczymy świetną grę i współpracę aktorską Beaty Wnęk-Malec i Leszka Malec.

Do zobaczenia w Teatrze!

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY„, fot. Norbert Rakowski
AKOMOMPANIATOR

Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu jest teatrem dramatycznym, którego historia sięga lat powojennych. Od 1975 roku Teatr funkcjonuje w obecnej siedzibie na placu Teatralnym, dysponując jedną z największych scen w Europie. Dyrektorem Teatru im. Jana Kochanowskiego od września 2015 roku jest Norbert Rakowski. Od ponad czterdziestu lat Teatr organizuje jeden z największych polskich festiwali teatralnych: Opolskie Konfrontacje Teatralne / „Klasyka Żywa", które odbywają się wiosną każdego roku. Podczas Festiwalu na opolskiej scenie można zobaczyć najważniejsze realizacje polskiej klasyki z całego kraju. Teatr posiada również ofertę działań edukacyjnych realizowaną w ramach istniejącego od 2021 roku Centrum Edukacji Kulturalnej.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content