Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Coachingowa gratka – zaproszenie do udziału w cyklu warsztatów rozwojowych

coaching

BIZNES

Coachingowa gratka – zaproszenie do udziału w cyklu warsztatów rozwojowych

Coachingowa gratka – zaproszenie do udziału w cyklu warsztatów rozwojowych

Mamy dla Was pierwszą gratkę, a właściwie cały cykl gratek – warsztaty rozwojowe online w każdym miesiącu bieżącego roku akademickiego. To świetna okazja do samorozwoju od października do czerwca!

Koło naukowe SKN onPoint działające przy kierunku Media i Komunikacja w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej stawia na rozwój. W związku z tym podjęliśmy działania mające na celu umożliwić studentom, i innym zainteresowanym, udział w bardzo konstruktywnych i ciekawych cyklicznych webinariach.

Pierwsze spotkanie już 31 października!

Informacje, jak wziąć udział w spotkaniu będzie można znaleźć na profilu facebookowym SKN on Point. Pierwsze warsztaty odbędą się  31 października o godz. 19:00, a ich tematem będzie analiza potencjału osobistego z wykorzystaniem narzędzi coachingowych. Podczas mini warsztatów spróbujemy odpowiedzieć na pytania czym w ogóle jest potencjał, jakie są nasze mocne strony i czy te mocne strony można wykorzystać na obecnym rynku pracy.

Następnie pracować będziemy nad…

Zaplanowane są tematy na wszystkie warsztaty z cyklu. Dokładne daty spotkań zostaną podane wkrótce, ale już dzisiaj można nastawiać się na niesamowicie interesujące zagadnienia w kolejnych odsłonach.

Listopad – Kompetencje przyszłości wg Raportu Niedobór Talentów 2022. Które z nich posiadamy? Których nam brakuje? W pierwszej części spotkania będziemy rozmawiać o tym w jakiś sposób analizujemy i sprawdzamy rynek pracy w odniesieniu do w/w raportu. Sprawdzimy jakie kompetencje są najbardziej pożądane na rynku pracy, a następnie wykonamy coachingowe ćwiczenie – koło kompetencji.

W kolejnych miesiącach popracujemy nad rozwijaniem skillów opisanych w raporcie. Program warsztatów jest bardzo atrakcyjny, dlatego też tematy spotkań będziemy zdradzać po kawałeczku.

Warsztaty prowadzić będzie Magdalena Beztroska – trener, coach, mediator. Pani Magdalena na co dzień prowadzi warsztaty, szkolenia, kursy, konsultacje, coachingi indywidualne i zespołowe, mentoring oraz mediacje. Jest również Trenerem Analizy Potencjału Zawodowego i Trenerem metody Points of You ®. Realizatorka licznych projektów społecznych i rozwojowych. Pracuje głównie z osobami chcącymi rozwinąć swój potencjał zawodowy i zmienić drogę zawodową. Fascynatka krytycznego myślenia i pragmatycznego podejścia do życia. Prywatnie inicjatorka i prowadząca kręgi kobiet.

Czy gdzieś oferują taką dawkę rozwoju?! Do udziału w takim przedsięwzięciu chyba nikogo nie trzeba namawiać, więc po prostu serdecznie zapraszamy na facebooka SKN onPoint oraz do udziału w warsztatach. Nie może Was z nami nie być!

Link do spotkania 31 października:

https://meet.google.com/aqa-pusi-rox

Autor: Małgorzata Olkuska – członiki koła SKN onPoint przy kierunku Media i Komunikacja w Biznesie, WSB w Opolu

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content