Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Darmowe zajęcia Zumby w każdy czwartek maja i czerwca w CH Turawa Park

Darmowa Zumba w CH Turawa Park

SPORT

Darmowe zajęcia Zumby w każdy czwartek maja i czerwca w CH Turawa Park

CH Turawa Park rozpoczyna cykl bezpłatnych zajęć Zumby, które będą odbywały się w każdy czwartek maja i czerwca o godz. 18:00, za wyjątkiem 20.06. (Boże Ciało). Na zajęcia, które pokochały miliony osób na całym świecie, Turawa Park zaprasza wszystkich bez względu na wiek.

Treningi będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z Calypso Fitness Club, którzy dostosują stopień trudności odpowiednio do wszystkich uczestników. Nie liczy się wiek czy poziom prowadzonej aktywności fizycznej – Turawa Park zaprasza do przyjścia wszystkich, także dzieci i seniorów. Treningi zostały zaplanowane na 50 min. i będą odbywały się w budynku od strony wjazdu z obwodnicy przy CH Turawa Park. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Zumba to program treningowy odpowiedni dla osób w każdym wieku, łączący elementy choreograficzne różnych stylów tanecznych, głównie latynoskich, a także aerobiku. Podczas jednych zajęć spalić można nawet do 1 000 kalorii, a ilość wydzielanych przy tym endorfin gwarantuje poprawę samopoczucia.

Cykl bezpłatnych zajęć Zumby to jedna z wielu aktywności o charakterze sportowym, jakie przez cały rok proponuje swoim klientom Centrum Handlowe Turawa Park. Treningi zakończy Maraton Zumby, który odbędzie się podczas 7. edycji Wielkiego Charytatywnego Rajdu Rowerowego, w sobotę 29 czerwca.

CH Turawa Park jest nowoczesnym obiektem handlowym, łączącym cechy galerii handlowej i retail parku. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 50 sklepów i punktów usługowych. Jest wśród nich hipermarket spożywczy Carrefour oraz Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Klienci mogą korzystać z 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wśród głównych najemców CH Turawa Park znajdują się m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Media Expert, Smyk, Calypso Fitness Club, C&A, Martes Sport, KiK, CCC, Super-Pharm, Takko Fashion, Deichmann, Carry, Szachownica, Rossmann, Sephora, Empik. Turawa Park znajduje się przy obwodnicy Opola. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd ponad 200 tys. mieszkańców miasta i okolic. Więcej informacji: www.turawa-park.com.

Więcej w SPORT

Do góry
Skip to content