Połącz się z nami

Magazyn Opolski

FOTOGRAFOWANIE SMARTFONEM W PODRÓŻY | ISLANDIA Z ZENFONE 6

PASJE

FOTOGRAFOWANIE SMARTFONEM W PODRÓŻY | ISLANDIA Z ZENFONE 6

Za mną kolejna podróż fotograficzna, na którą zabrałem ze sobą tylko smartfon. Zapraszam Was w moją kolejną podróż, podczas której nie tylko pokażę ale również opowiem, jak tworzyłem piękne zdjęcia.

ISLANDIA… ponadprzeciętność na wyciągnięcie ręki, a tym razem trzymałem w rękach smartfon ASUS ZenFone 6, który był moim jedynym urządzeniem, którym tworzyłem obrazy statyczne i dynamiczne.


Zapraszam również do zakupu mojego poradnika:
PIĘKNE ZDJĘCIA ZE SMARTFONA W ZASIĘGU RĘKI

Książka dostępna jest on-line na: http://www.jakfotografowacsmartfonem.pl/


Zapraszam również na mój profil na isntagramie: https://www.instagram.com/oderwany


Projekt i montaż filmu z moim udziałem powstał we współpracy z rewelacyjną ekipą POSITIVE STUDIO http://www.positive.studio/ prowadzącymi kanał YouTube DreamBigPoland, http://www.youtube.com/c/DreamBigPoland, którzy towarzyszyli mi podczas pobytu na Islandii.


Moja podróż po Islandii odbyła się w ramach współpracy z ASUS, który jest moim partnerem technologicznym. Jako ambasador marki w segmencie smartfonów poleciałem na wyspę, aby po pierwsze pokazać możliwości nowego smartfona ZenFone 6, a po drugie, aby za pomocą mojej fotografii pokazać, że bez obaw możemy wyjść ponad swoją przeciętność i wyruszyć w podróż tylko ze smartfonem i tworzyć nim wyjątkowe zdjęcia.

Muszę czuć to, co robię… Tym czymś jest fotografia. To mój sposób na życie, pasja i wyrażenie siebie. Często fotografuję to, czego nie mogę opisać słowami. Źródłem inspiracji są dla mnie miejsca, wydarzenia i ludzie. Z tymi ostatnimi staram się budować relacje zanim nacisnę spust migawki. Chcę wywołać w ten sposób emocje, które później próbuję uchwycić na zdjęciu . Pasjonuje mnie fotografia reportażowa, ale swoje doświadczenie wykorzystuję również w fotografii ślubnej. Charakter i klimat zdjęć zwykle idzie w parze z osobowością i temperamentem młodej pary. Jeśli zdjęcia mają być szalone – jestem szaleńcem, jeśli poważne – ubieram się w garnitur.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content