Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Zobaczcie, jak wyglądał XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show

PASJE

Zobaczcie, jak wyglądał XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show

Filmowa relacja z XI Fire Truck Show, czyli Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych, który odbył się 5-7.07.2019 w Główczycach k. Dobrodzienia (woj. opolskie).

Jak co roku nasz 3-dniowy zlot rozpoczął się disco-zabawą w piątek.
W sobotę tradycyjnie już DZIEŃ STRAŻACKI, podczas którego można było w tym roku podziwiać rekordową liczbę pojazdów pożarniczych: aż 172!
Do atrakcji sobotnich należą m.in. Wielki Korowód, Wielki Prysznic, zwany Fire Truck Show’er, konkursy na Najpiękniejszy, Najstarszy, Pierwszy zgłoszony Pojazd Zlotu, na Miss i Mistera Zlotu oraz wiele innych atrakcji, występów, koncertów, pokazów Małych Strażaków, ratownictwa i pożarnictwa.
W niedzielę jak co roku DZIEŃ RODZINNY – dalszy ciąg zabawy o tematyce strażackiej, ale nie tylko. Dużo darmowych atrakcji dla dzieci, rodzin. W tym roku także kilka Eksplozji Kolorów.

Pojazdy pożarnicze, które dostają pozwolenie na spędzenie na zlocie więcej niż 1 (sobotni) dzień, coraz liczniej nocują na naszym polu namiotowym.

Wstęp, parkingi i miejsca na polu namiotowym dla wszystkich (nie tylko strażaków) bezpłatne!

Dziękujemy wszystkim sponsorom i patronatom medialnym, ale przede wszystkim WAM naszym ZLOTOWICZOM, którzy bawicie się z nami od 11 już lat.

Zapraszamy za rok!

Współorganizator Fire truck Show, czyli Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content