Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Zobaczcie, jak wyglądał XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show

PASJE

Zobaczcie, jak wyglądał XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show

Filmowa relacja z XI Fire Truck Show, czyli Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych, który odbył się 5-7.07.2019 w Główczycach k. Dobrodzienia (woj. opolskie).

Jak co roku nasz 3-dniowy zlot rozpoczął się disco-zabawą w piątek.
W sobotę tradycyjnie już DZIEŃ STRAŻACKI, podczas którego można było w tym roku podziwiać rekordową liczbę pojazdów pożarniczych: aż 172!
Do atrakcji sobotnich należą m.in. Wielki Korowód, Wielki Prysznic, zwany Fire Truck Show’er, konkursy na Najpiękniejszy, Najstarszy, Pierwszy zgłoszony Pojazd Zlotu, na Miss i Mistera Zlotu oraz wiele innych atrakcji, występów, koncertów, pokazów Małych Strażaków, ratownictwa i pożarnictwa.
W niedzielę jak co roku DZIEŃ RODZINNY – dalszy ciąg zabawy o tematyce strażackiej, ale nie tylko. Dużo darmowych atrakcji dla dzieci, rodzin. W tym roku także kilka Eksplozji Kolorów.

Pojazdy pożarnicze, które dostają pozwolenie na spędzenie na zlocie więcej niż 1 (sobotni) dzień, coraz liczniej nocują na naszym polu namiotowym.

Wstęp, parkingi i miejsca na polu namiotowym dla wszystkich (nie tylko strażaków) bezpłatne!

Dziękujemy wszystkim sponsorom i patronatom medialnym, ale przede wszystkim WAM naszym ZLOTOWICZOM, którzy bawicie się z nami od 11 już lat.

Zapraszamy za rok!

Współorganizator Fire truck Show, czyli Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, aby zamieścić komentarz Login

Zostaw odpowiedź

Więcej w PASJE

Do góry