Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Gratka dla opolskich biznesmenów

Chill your Bizz

BIZNES

Gratka dla opolskich biznesmenów

Już wkrótce w Opolu rozpoczną się spotkania dla przedsiębiorców w wyjątkowej formie. Chcemy pokazać, że po pracy, w wolnym czasie, również można nawiązać intratne znajomości w dodatku bez napiętej atmosfery.

Chill your Bizz

„Chill your Bizz” to inicjatywa, która ma połączyć osoby prowadzące swoje biznesy w bardziej prywatnej i przyjaznej atmosferze, która sprzyja swobodnym rozmowom. Przy przysłowiowym piwie będzie można nawiązać ciekawe biznesowe relacje, poznać przyszłego partnera biznesowego, porozmawiać o możliwościach rozwoju swojego biznesu lub wejścia w nowe przedsięwzięcie z nowo poznaną osobą. Każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie Jeśli lepiej czujesz się w pubie niż na sztywnych biznesowych meetingach, zapraszamy serdecznie!

Dodatkową wartością spotkań będzie możliwość krótkiej prezentacji siebie i swojej firmy, co może być szczególnym atutem dla osób, które stresują wystąpienia. Dwa zdania na forum w loży pubu w luźnej atmosferze, są łatwiejsze na początek niż np. wejście na scenę i opowiadanie do mikrofonu, a jednak to niewątpliwie krok do przodu w dobrą stronę. Przecież każdy przedsiębiorca jest dumny z tego, że z powodzeniem prowadzi biznes, więc dlaczego miałby o tym nie mówić?

Na początek, jako organizatorzy, zaproponujemy Wam formę spotkań. Chcemy jednak, żeby uczestnicy spotkań mieli realny wpływ na ich przebieg, więc chętnie będziemy słuchali wszystkich sugestii, ponieważ te spotkania mają być dla nas wszystkich. Na początek spotkania będą organizowane raz w miesiącu.

Zainteresowane osoby odsyłamy na fanpage https://www.facebook.com/ChillBizz/, na którym można dowiedzieć się na bieżąco o tym, gdzie i kiedy będą odbywały się spotkania. Zapraszamy do obserwowania.

Przygotuj więc wizytówki, zaplanuj sobie wolny wieczór i…

WYCHILLUJ SWÓJ BIZNES! 😊 

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content