Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Wyjątkowe, ręcznie produkowane wyroby znajdziecie podczas I opolskich targów manufaktur – WYTWÓRNIA

Wytwórnia - Targi Manufaktur

WYDARZENIA

Wyjątkowe, ręcznie produkowane wyroby znajdziecie podczas I opolskich targów manufaktur – WYTWÓRNIA

W niedzielę 20 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przy ul. Wrocławskiej w Opolu odbędzie się I edycja opolskich targów manufaktur – Wytwórnia.

WSTĘP WOLNY!

Naturalne produkty, handmade, wyroby ekologiczne będą królowały podczas całego wydarzenia. Na targi zapraszamy 20 października od godziny 1000. Targi manufaktur to święto miłośników piękna, dobrego stylu i odpowiedzialnej konsumpcji. Celem jest wspieranie i popularyzowanie małych pracowni i wyjątkowych produktów. To także wydarzenie dla wszystkich tych, których interesują najciekawsze trendy i którzy świadomie i selektywnie dokonują zakupów stawiając na jakość, zdrowie i ekologię.

Nasi wystawcy wytwarzają wysokiej jakości, ekologiczne produkty, coraz więcej ludzi świadomie wybiera takie wyroby, jest to zauważalny trend – mówi Patryk Stasiak, dyrektor CWK Opole – Targi mają na celu wspieracie mniejszych przedsiębiorstw, są dla nich okazją do zaprezentowania unikalnych towarów, które wytwarzają. – dodaje dyrektor obiektu.

Co znajdziesz na Targach? Podczas targów swoje produkty zaprezentują małe firmy, wytwarzające absolutnie wyjątkowe, unikalne wyroby. Naturalne produkty w duchu zero waste i minimalizmu zaprezentuje Mama z Lasu, na której stoisku znajdziecie elementy wystroju wnętrz, naturalne kosmetyki czy zdrowotne świece. Nie zabraknie również kolorowych i wygodnych ubrań. Na stoisku Dzikiej Fastrygi zobaczycie sukienki, spodnie, bluzy wykonywane techniką połączenia malowania z naszywaniem. Elementy garderoby inspirowane są naturą i wyobraźnią Pani Magdy założycielki i projektantki Dzikiej Fastrygi. Co sprawia, że warto odwiedzić targi? Wyjątkowość produktów, gdyż są one produkowane ręcznie z należytą starannością w połączeniu z najwyższej jakości półproduktami.

Więcej informacji:
http://wytwornia.cwkopole.pl/
https://www.facebook.com/events/331523551135413/

Data: 20 października 2019 r. (niedziela)
Godzina: 10:00 – 18:00
Gdzie: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu, ul. Wrocławska 158

Więcej w WYDARZENIA

Do góry
Skip to content