Połącz się z nami

Magazyn Opolski

ZMIANA TERMINU Ogólnopolskich Targów „ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU”

ZŁOTA RĄCZKA

PATRONAT MEDIALNY

ZMIANA TERMINU Ogólnopolskich Targów „ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU”

Organizatorzy Ogólnopolskich Targów „ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU” informują, że ze względu na obecną sytuację związaną z koronawirusem, przekładają wydarzenie, które odbyć się miało w najbliższy weekend, w dniach 14 i 15 marca, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

Organizatorzy targów podjęli tą decyzję w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie wystawców oraz gości targów. Podyktowana jest ona m.in. rekomendacją Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dnia 8.03.2020r. Organizatorzy mają nadzieję, że sytuacja ustabilizuje się już w niedługim czasie. Określili nowy termin I edycji wydarzenia na 17 i 18 października br. Miejsce targów, program, atrakcje, warsztaty oraz wszystkie pozostałe zaplanowane kwestie nie ulegają zmianie.

Z zawodu informatyk – programista. Współwłaściciel spółki informatycznej netkoncept.com – w swojej zawodowej historii współtworzył wiele rozwiązań i usług IT. Na swoim koncie ma między innymi planer turystyczny sway.to oraz system zarządzania treścią SkyCMS. Jego wielką pasją są stare samochody, głównie te z polskimi korzeniami. Współzałożyciel stowarzyszenia Opolski Ruch Pojazdów Zabytkowych.

Więcej w PATRONAT MEDIALNY

Do góry
Skip to content