Połącz się z nami

Magazyn Opolski

JAK PODZIELIĆ ZDJĘCIE NA RÓWNE CZĘŚCI I UMIEŚCIĆ PANORAMĘ NA INSTAGRAMIE

PASJE

JAK PODZIELIĆ ZDJĘCIE NA RÓWNE CZĘŚCI I UMIEŚCIĆ PANORAMĘ NA INSTAGRAMIE

Pokażę Wam, jak za pomocą aplikacji COOLGRAM przygotowuję jedno zdjęcie, które będę mógł zaprezentować na INSTAGRAMIE w trzech kwadratach tworząc wrażenie szerokiego zdjęcia.

Jak doskonale wiemy, że standardowym formatem zdjęć na Instagramie jest kwadrat. Możemy również umieścić zdjęcie prostokątne, ale tylko o proporcjach maksymalnie 1.91:1 w poziomie i 4:5 w pionie. Tak więc typowej panoramy w postaci jednego zdjęcia już nie umieścimy w sposób efektowny.

Prostym i szybkim, a przede wszystkim efektywnym sposobem jest skorzystanie z darmowej aplikacji coolgram.

Zobaczcie jakie to proste. Przygotowanie zdjęcia z podzieleniem na równe kwadraty oraz wrzucenie na insta trwa dosłownie kilka minut. Pomyśleć, że kiedyś robiłem to w Photoshopie.

Dajcie łapkę w górę lub zostawcie komentarz, jeśli ten szybki instruktarz podobał się też i Wam 🙂

Zapraszam na moje oderwane kanały:
https://www.instagram.com/oderwany

Muszę czuć to, co robię… Tym czymś jest fotografia. To mój sposób na życie, pasja i wyrażenie siebie. Często fotografuję to, czego nie mogę opisać słowami. Źródłem inspiracji są dla mnie miejsca, wydarzenia i ludzie. Z tymi ostatnimi staram się budować relacje zanim nacisnę spust migawki. Chcę wywołać w ten sposób emocje, które później próbuję uchwycić na zdjęciu . Pasjonuje mnie fotografia reportażowa, ale swoje doświadczenie wykorzystuję również w fotografii ślubnej. Charakter i klimat zdjęć zwykle idzie w parze z osobowością i temperamentem młodej pary. Jeśli zdjęcia mają być szalone – jestem szaleńcem, jeśli poważne – ubieram się w garnitur.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content