Połącz się z nami

Magazyn Opolski

JAK WYGLĄDA SAFARI W KENII?

PODRÓŻE

JAK WYGLĄDA SAFARI W KENII?

Zapraszam Was na krótkie, ale dobrze oderwane safari w Kenii.

Film zrealizowałem wykorzystując tylko smartfony. W tym przypadku były to urządzenia ASUS ZenFone 5 oraz ZenFone 4 pro. Choć smartfon nie zastąpi w pełni aparatu systemowego to może być jego uzupełnieniem lub alternatywą. W moim przypadku, na tej podróży smartfony były moimi urządzeniami do rejestracji obrazu.

Projekt zgodny z propagowaną przeze mnie ideą, iż najlepszy aparat to ten, który ma się przy sobie.

#safariwkenii #kenia #kenya #safari

Jeśli zainspirowałem Cię do fotografowania smartfonem i chcesz, aby również i Twoje zdjęcia były jeszcze piękniejsze to zapraszam Cię do zakupu mojego poradnika: PIĘKNE ZDJĘCIA ZE SMARTFONA W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI, a jeśli jeszcze się wahasz to mam dla Ciebie kod rabatowy na jej zakup. Przy finalizacji zamówienia wpisz: ODERWANESAFARI i zobacz za ile książka może być Twoja.

Zaproaszam do sklepu: www.jakfotografowacsmartfonem.pl

Muszę czuć to, co robię… Tym czymś jest fotografia. To mój sposób na życie, pasja i wyrażenie siebie. Często fotografuję to, czego nie mogę opisać słowami. Źródłem inspiracji są dla mnie miejsca, wydarzenia i ludzie. Z tymi ostatnimi staram się budować relacje zanim nacisnę spust migawki. Chcę wywołać w ten sposób emocje, które później próbuję uchwycić na zdjęciu . Pasjonuje mnie fotografia reportażowa, ale swoje doświadczenie wykorzystuję również w fotografii ślubnej. Charakter i klimat zdjęć zwykle idzie w parze z osobowością i temperamentem młodej pary. Jeśli zdjęcia mają być szalone – jestem szaleńcem, jeśli poważne – ubieram się w garnitur.

Więcej w PODRÓŻE

Do góry
Skip to content