Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Jak zdać prawo jazdy w czasach koronawirusa?-Reportaż, cz.2

NEWS

Jak zdać prawo jazdy w czasach koronawirusa?-Reportaż, cz.2

Zapraszam do części drugiej mojej przygody z robieniem prawa jazdy. Przepisy tego prawa zmieniają się dość często. Mogę polecić co zrobić by zdać testy. Zazwyczaj jesteśmy straszeni zewsząd, że testy są po prostu bardzo trudne. Uspokoję was bo to pewien mit. Oczywiście nie wolno dać się złapać na pozornie łatwe pytania ale mogą one wejść w nawyk. Co zmienił koronawirus? Na pewno pojawiły się nowe pytania. Zaraz pokażę co okazało się dla mnie najlepszym źródłem do nauki i wiedzy.

https://www.prawo-jazdy-360.pl/test?gclid=CjwKCAjw8df2BRA3EiwAvfZWaDcMhRH3PmnGIAa0bVmmRcdr15tMfTJ6Uoaf56TF3vXd8YzS613n7xoCxvkQAvD_BwE

Ta strona pomogła mi bardzo na tym etapie. Warto wspomnieć,że kiedy zrobimy już profil kierowcy i inne rzeczy czeka nas „walka z testami”. Ja wolałam taką forme nauki chociaż dostałam także z kursu pytania i dostęp do bazy pytań. Płacę 20 złotych i mam testy w pakiecie. Bardzo pomogły mi też filmiki z YOUTUBE’A. Polecam także https://www.ltesty.pl/.

https://www.youtube.com/watch?v=lYw5n1DjMi0

Najlepiej uczyć się na pamięć ale dla zmyłki jest dużo obrazków i filmów. Podobne obrazki i podobne pytanie. Nie wolno się dać zmylić. Moim kolejnym etapem jest zdanie Teorii w Wordzie co na pewno opiszę. Osobiście mogę napisać,że myślałam,że będzie trudniej a zdawanie teorii jest bardzo przyjemne i uczy skupienia. Oczywiście najtrudniejsze czyli jazda dopiero przede mną. Ale jak widać można.

fot.PIXIBAY

Wkrótce zapraszam do trzeciego etapu! Powodzenia na jazdach i egzaminach.

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w NEWS

Do góry
Skip to content