Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 29.11.2019 – 05.12.2019

Na noże

KULTURA

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 29.11.2019 – 05.12.2019

Premiery 29.11.2019

Na noże

„Na noże”

Komedia, Kryminał; reż. Rian Johnson

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw, Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem całej jego, dość szczególnej, rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu nie brakowało także nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, bliscy Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik pozostanie do ostatniej chwili zagadką.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16895/Na-noze

Jak poślubić milionera

„Jak poślubić milionera”

Komedia romantyczna; reż. Filip Zylber

Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16907/Jak-poslubic-milionera

Poniedziałek 2 Grudnia

KINO KONESERA 18:30

Green Book

„Green Book”

Komedia  Dramat  Biograficzny; reż. Peter Farrelly

Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/14961/Green-Book

Wtorek 3 Grudnia

Wtorek 3 Grudnia

Środa 4 Grudnia

KINO KONESERA 18:30

Amazing Grace: Aretha Franklin

Dokument; reż. Sydney Pollack, Alan Elliott

Amerykańska Królowa Soul i autorka tekstów, Aretha Franklin, nagrywa album gospel pt. „Amazing Grace”, na żywo w New Temple Missionary Baptist Church w Los Angeles , podczas dwóch styczniowych nocy w 1972 roku. Śpiewając głównie do afroamerykańskiej publiczności, towarzyszy jej chór wspólnotowy południowej Kalifornii pod dyrekcją Aleksandra Hamiltona. James Cleveland występuje wraz z Arethą i akompaniuje jej na fortepianie. Podczas drugiej nocnej sesji, na widowni zagościli Mick Jagger i Charlie Watts, którzy kończyli właśnie w LA swój album Exile on Main St.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17355/Amazing-Grace%3A-Aretha-Franklin

Mikołajki w kinach Helios: 6-8 grudnia

Mikołajki w kinach Helios

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. W kinach Helios będzie on pełen specjalnych seansów z nagrodami, konkursów, zabaw, gier i wielu innych atrakcji!

Ponadto 6, 7 i 8 grudnia w każdym z naszych kin będzie można spotkać Mikołaja z workiem pełnym łakoci!

Przygotowaliśmy dla Was bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:

Kraina lodu 2

Śnieżna paczka

Ratujmy Florę

Młody renifer Alex

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!

Daj się oczarować magii wielkiego ekranu! Przeżyj niesamowitą przygodę i przyjdź na Mikołajki w kinach Helios!

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17399/Mikolajki-w-kinach-Helios%3A-6-8-grudnia

PRZEDSPRZEDAŻ

Przedpremiera  18.12.2019

Gwiezdne wojny Skywalker. Odrodzenie

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Science-Fiction; Reż. J.J. Abrams

Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams raz jeszcze łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki w filmie Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Saga rodziny Skywalkerów dobiega końca. Tego po prostu nie można przegapić! Czym zaskoczą w finale twórcy jednej z najbardziej kultowych serii w historii kina? Jaki będzie finał odwiecznej batalii pomiędzy jasną i ciemną stroną mocy?

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16898/Gwiezdne-wojny%3A-Skywalker–Odrodzenie

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content