Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kto otrzyma statuetkę „Skrzydła Talentów”?

fot. archiwum Talentowni

KULTURA

Kto otrzyma statuetkę „Skrzydła Talentów”?

Jeszcze tylko do jutra można zgłaszać kandydatów do nagrody „Skrzydła Talentów”. Co to za konkurs? Kto może wytypować zwycięzcę? Przeczytaj!

Jak zgłosić?

Aby zgłosić kandydatów do nagrody, należy wypełnić formularz na stronie internetowej Fundacji „Kwitnące Talenty” (Nominacja do statuetki Skrzydła Talentów (google.com)). Można to zrobić tylko do 31.05 włącznie, pozostało więc niewiele czasu. Zgłoszenia dokonać może każdy chętny, ilość zgłoszeń jest nieograniczona. Należy jednak pamiętać, że organizator będzie kontaktował się tylko z wybranymi przez siebie kandydatami.

Kto może być nominowany?

Statuetki „Skrzydła Talentów” wręczone zostaną w kategoriach: biznes, placówka edukacyjna, organizacja pozarządowa, jednostka administracyjna oraz inne. Nominowani muszą działać na rzecz rozwoju kompetencji i predyspozycji osób w regionie. To właśnie nagrodzenie odkrywania talentów innych jest głównym celem tej nagrody.

Do udziału w wydarzeniu zachęca też Prezes Fundacji:

„Wiele osób i organizacji pomaga odkrywać i rozwijać talenty. Warto dzielić się dobrymi praktykami, by inspirować kolejne osoby do dzielenia się dobrem. Zapraszamy na Ogólnopolską Galę Talentów w Filharmonii Opolskiej” – mówi Piotr Koziol.

Wyniki

Wyborem laureatów zajmie się komisja powołana przez Fundację. Wyniki zostaną ogłoszone na Ogólnopolskiej Gali Talentów w Filharmonii Opolskiej. Gala odbędzie się 6 czerwca. Planowane są występy Magdaleny Krzemień, Mantikory, Ala Serpentinova , a także prelekcja Jana Meli. Zapisu na to wydarzenie można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy (Formularz zgłoszeniowy (google.com) ).

Znasz kogoś, kto działa na rzecz innych, dbając o ich rozwój i odkrywanie mocnych stron? Nie zwlekaj, zgłoś go do otrzymania nagrody, a być może będzie niedługo świętował sukces!


fot. archiwum Talentowni

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content