Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Nowości na platformie NETFLIX i HBO. Co warto obejrzeć.

KULTURA

Nowości na platformie NETFLIX i HBO. Co warto obejrzeć.

Współczesny świat nie obejdzie się nez seriali. Przedstawiam więc kilka nowości godnych uwagi. Będzie także hit Netfliksa „W głębi Lasu”. LIsta nie ma związku z chronologią i jest przypadkowa.

  1. W głębi lasu– Mamy tu Harlana Cobena, mamy tu Polskę. Mamy tu wszystko czego chcemy od dobrego serialu. Cieszę się, że mogłam zobaczyć Grzegorza Damięckiego. Aktora, ktory nieco zniknął z ekranu po romantycznym „Podatku od miłości”Brawo. Film w reżyserii Leszka Dawida ukazuje życie prokuratora Pawła Kopińskiego, ktory przed laty stracił siostrę.

2. White Lines- Reżyserem serialu „White Lines” jest Alex Pina. Twórca znanego „Domu z Papieru”. Do mnie przemawia jednak bardziej. Przede wszystkim dlatego, że historia jest bardzo dobrze przeprowadzona.

3. https://annlove.pl/dlaczego-warto-obejrzec-serial-love-life/

4. Mrs. America – Gratka dla feministek.

6. Siły Kosmiczne – Czyli znowu mamy nasz kosmos

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content