Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kiedy cytują cię „cytaty sławnych ludzi” a ty cicho się uśmiechasz- felieton

HISTORIA

Kiedy cytują cię „cytaty sławnych ludzi” a ty cicho się uśmiechasz- felieton

https://quotepark.com/pl/autorzy/anna-czyrska/

https://pl.wikiquote.org/wiki/Anna_Czyrska

Tak moi drodzy według google jestem znanym człowiekiem. Cytują mnie cytaty sławnych ludzi. Znajduję się po prostu w dobrym towarzystwie (Można mi pozazdrościć). Od razu przypominają mi się słowa Piotra Koziola o talencie i o moim kraju jakim jest Polska, która te talenty niszczy a jak komuś się udaje to pochłania ją gorycz zazdrości.Jednak zacytuję te fragmenty:

W Polsce jest coraz lepiej w tym obszarze. Powstają pierwsze publiczne placówki wspierania talentów np. w Gdańsku lub Wrocławiu. Jednak wiele przed nami. Wiele talentów jest marnowanych, nieodkrytych i niewspieranych. To smutna rzeczywistość. Odsyłam do całego wywiadu.

Sukces jest czymś czego ci ludzie zazdroszczą ale totalnie nie zdają sobie sprawy jak go osiągnąłeś i czy owy sukces rzeczywiście tym sukcesem jest. Cytuje mnie też Wikipedia (Ale rzekomo do Wikipedii możesz wpisać się sam ale serio aż tak nie mam wielkiego ego by to robić).

Przypadkiem kiedy się więc googlujesz może się okazać, że jesteś znanym człowiekiem ale bez pracy i twoje zarobki z twoją sławą niewiele mają wspólnego. Być może gdybym urodziła się w innym kraju byłoby mi lepiej ale nie jest powiedziane, że byłabym tym kim jestem. Nie lubię gdybać.

Myślę, że każdy ma jakiś talent. Jeden mniejszy inny większy. Ja w wieku siedmiu lat ubzdurałam sobie, że chcę być poetką co potem stało się obsesją. Co to znaczy być wielkim człowiekiem?Na pewno nie poetą. Nie lubię tego słowa. Każdy z nas jest człowiekiem i o coś walczy. Ja przez wiele lat żyłam złudzeniami, że poezja to moja droga do szczęścia. To dosłownie oksymoron ludzkiej egzystencji. Często żyemy w takim oksymoronie istnienia. Ja nazywam to też syndromem Audrey Hepburn. Tu niby taka chce być sławna a tak naprawdę chce być szczęśliwa. Tylko czy inni ludzie w świecie EGO chcą twojego szczęścia? Poza twoimi bliskimi nie. Innych po prostu nie obchodzisz chyba, że dajesz im jakąś korzyść. Dlatego tak ważne jest mieć tych, których kochasz blisko.

Syndrom Audrey Hepburn: Pragniesz bycia sławną i bogatą a tak naprawdę chcesz zarabiać na pisaniu, w ciszy i spokoju. Zdalnie. W swoim domu. Mając blisko Ukochanego, dzieci czyli Twoją rodzinę. Mając tych, którzy naprawdę cię kochają i doceniają twoją obecność. Tak naprawdę chcesz być zdrowy, kochany i szczęśliwy czego i państwu życzę w ten trudny czas.

Na zakończenie cytaty mojej Audrey, która tak bardzo kochała gotowanie i pomsagała innym. Tak jak i ja to uwielbiam. Bo jest to ten rodzaj miłości niedostępny dla każdego. Im większa znajomość smaków tym bardziej możesz zbudować niepowtarzalność w kuchni, w sztuce. A twoi bliscy smakują twojej niepowtarzalności.

Cytaty Audrey Hepburn (Ona przynajmniej była znana, nie to co ja :P)

1.Moje życie było czymś więcej niż bajką. Przeżyłam wiele trudnych chwil, ale niezależnie od trudności, które przeszłam, na końcu zawsze czekała na mnie nagroda.

2. Co to jest prawdziwa miłość, wiedzą tylko kobiety brzydkie, piękne – umieją zaledwie uwodzić.

3.Moja matka była bardzo wiktoriańska i wychowywała mnie w przekonaniu, że nie wolno mi robić z siebie przedstawienia.

4. Najważniejszą rzeczą jest aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy.

5. Nigdy nie myślałam o sobie jako o ikonie. To co jest w umysłach innych ludzi, nie jest w moim. Ja po prostu wykonuję swoją pracę.

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w HISTORIA

Do góry
Skip to content