Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Spotkanie opolskiej branży IT

opole.dev

BIZNES

Spotkanie opolskiej branży IT

Komputer na bok – spotkajmy się w realu! Razem z CODEFUSION Sp. z o.o. i Miastem Opole zapraszamy na inauguracyjne spotkanie opole.dev!

Opole.dev to kwartalne spotkania opolskiego środowiska związanego z szeroko pojętym IT, a w szczególności z wytwarzaniem oprogramowania. Zapraszamy każdego entuzjastę informatyki, a przede wszystkim doświadczonych i aspirujących programistów, testerów, grafików, specjalistów od UI/UX, administratorów, DevOpsów, wdrożeniowców, speców od bezpieczeństwa w sieci, analityków, managerów.

Pierwsze, inauguracyjne, spotkanie zaczniemy wystąpieniem opolskiej gwiazdy programowania Adriana Kajdy, twórcy Fuelio – popularnej aplikacji mobilnej do zarządzania kosztami pojazdów. Fuelio w 2015 roku dołączyło do portfolio firmy Sygic i ciągle jest przez niego rozwijane. Adrian jest również mentorem technologicznym Google od 2017 roku (Google Developers Launchpad / Google For Startups). Opowie historię Fuelio od strony programisty Androida. Temat prelekcji: Fuelio – dev stroy.

Drugim prelegentem będzie Tomasz Kołłątaj. Doświadczony specjalista od wszystkiego co ciągłe: Continuous Integration, Continuous Testi i Continuous Monitoring. Zawodowo zajmuje się informatyką od 1999 roku. W branży motoryzacyjnej od 2010 roku: samochody autonomiczne, sensory, big data w Daimler, VW group i BMW. Tomek opowie o specyfice pracy programistyczno-operacyjnej w branży motoryzacyjnej. Temat prelekcji: DevOps w branży motoryzacyjnej.

Wydarzenie pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Opola Pana Arkadiusza Wiśniewskiego.

Start: 28.02.2023, godz. 18:00, Klubokawiarnia OPO, ul. Krakowska 32, Opole.

Bezpłatne wejściówki czekają: https://app.evenea.pl/event/opoledev1

Więcej informacji: https://opole.dev/
https://pnt.opole.pl/index.php/pl/1428-opole-dev-1

PNT w Opolu jest miejscem współpracy i rozwoju nauki oraz biznesu.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content