Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Dominika Holeczek

BIZNES

PechaKucha Night Opole – Dominika Holeczek

Dominika Holeczek – kiedyś chciała być murarzem. Jej tata pracował w cementowni i beton cały czas przewijał się w jej życiu. Cementownię widzi każdego dnia. Kiedy pierwszy raz zobaczyła w Internecie kolczyki betonowe, jej serce szybciej zabiło. „Muszę je mieć!” – pomyślała. Co więcej, postanowiła, że zrobi sobie je sama! Od tamtej pory już wiele kolczyków i naszyjników wyszło z jej pracowni. Miesza beton, wylewa, szlifuje, koloruje i zalewa żywicą. Powiedzcie sami, prawda, że spełniła marzenie o byciu murarzem?


Nagranie z czwartej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 18.11.2022r., która odbyła się w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a zorganizowaliśmy ją wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu.


Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja PechaKucha Night Opole – to już 14.04.2023 w Klubokawiarni OPO w Opolu przy ul. Krakowskiej 32. Startujemy o godzinie 18:00 – więcej informacji m.in. tutaj: https://www.facebook.com/events/942210906933224

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content