Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Małgorzata Olkuska „Potrzeba kreowania”

BIZNES

PechaKucha Night Opole – Małgorzata Olkuska „Potrzeba kreowania”

Małgorzata Olkuska – studentka III roku Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu, Członek Zarządu studenckiego koła naukowego onPoint zajmującego się marketingiem i komunikacją. Ma doświadczenie w pracy jako Kierownik Biura. Aktualnie pracuje jako Specjalista ds. kadr w agencji pracy. Nasze miasto kocha od lat, a rok temu stała się prawowitą Opolanką. Skończyła Liceum Plastyczne, co sprawia, że ma potrzebę tworzenia na różnych płaszczyznach – maluje, rysuje, robi kolorowanki, zaplata makramy, pomaga w rozwijaniu firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją galanterii skórzaną. Zaczyna również przygodę z odnawianiem mebli z epoki PRL. Pisuje artykuły do Magazynu Opolskiego. Mocno stawia na rozwój osobisty, tworzenie innowacji i realizowanie interesujących inicjatyw i przedsięwzięć. Lubi górskie wycieczki i odpoczynek na łonie natury.


Prezentacja pt. „Potrzeba kreowania”.

Nagranie z czwartej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 18.11.2022r., która odbyła się w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a zorganizowaliśmy ją wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu.


Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja PechaKucha Night Opole – to już 14.04.2023 w Klubokawiarni OPO w Opolu przy ul. Krakowskiej 32. Startujemy o godzinie 18:00 – więcej informacji m.in. tutaj: https://www.facebook.com/events/942210906933224

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content