Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Grzegorz Kubaszko „Z mediów do NGO – w świecie dokumentów”

PASJE

PechaKucha Night Opole – Grzegorz Kubaszko „Z mediów do NGO – w świecie dokumentów”

Urodzony Opolanin, producent filmowy, reżyser, scenarzysta. Karierę zawodową zaczynał w opolskich mediach publicznych jako realizator dźwięku. Z czasem mentalnie i fizycznie wyszedł poza region. Współpracował z czołowymi stacjami telewizyjnymi i branżą filmową.

Pod koniec 2017 r. zaryzykował i postawił na własne produkcje niekomercyjne. Założył Fundację Filmową Polscy Wychodźcy, produkującą filmy dokumentalne o tematyce historycznej. W ciągu 6 lat wyprodukował 5 dokumentów, z których 3 międzynarodowych jest autorem.

Produkcja filmów jest jego pasją, której poświęca się bez reszty. Prywatnie pasjonat mindfulness, podróży, fizycznie tych bliższych, a metafizycznie bez ograniczeń. Lubi bujać w obłokach, co w tej branży jest dość powszechne.


Nagranie z ósmej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 17.11.2023r., która odbyła się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu.

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Robertowi Milewskiemu!


Już 16.02.2024 dziewiąta edycja PechaKucha Night Opole w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu!

PKN-OPOLE-9

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content