Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Piotr Szyszko

BIZNES

PechaKucha Night Opole – Piotr Szyszko

Znany w środowisku jako „Żółty”, od lat podróżuje po całym świecie. Zdobywa szczyty gór, zmaga się z piaskiem Sahary, a nade wszystko kocha przygodę, jaką niewątpliwie jest off road.

O prawdziwości offroadowego powiedzenia, że „tam, gdzie kończy się droga, zaczyna się przygoda”, przekonał się między innymi na bezdrożach Afryki czy Albanii. Sam nazywa off road „przepustką do świata, o którym już dawno zapomnieliśmy”. Niejednokrotnie towarzyszy mu kamera TVN-u, a razem z Martyną Wojciechowską wspiął się na Kilimandżaro i Mount Blanc. Był uczestnikiem pierwszej odsłony „Agenta” w TVN, przyjechał Willysem MB 43 z Gruzji do Polski a teraz przed nim nowe wyzwanie – Willys Go Home!


Nagranie z ósmej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 17.11.2023r., która odbyła się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu.

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Robertowi Milewskiemu!


Już 16.02.2024 dziewiąta edycja PechaKucha Night Opole w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu!

PKN-OPOLE-9

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content