Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Iwona Turkowska „Gdy widzisz zamknięte drzwi, wejdź oknem”

PASJE

PechaKucha Night Opole – Iwona Turkowska „Gdy widzisz zamknięte drzwi, wejdź oknem”

Studentka V roku psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Członkini Zarządu ds. współpracy zewnętrznej Samorządu Studenckiego UO. Poza tym od 8 lat wizażystka, która uwielbia branżę ślubną.

Pasja, ambicja i kreatywność to trzy słowa, którymi można opisać ją i jej działalność. Uwielbia gdy w jej życiu dzieje się mnóstwo różnych rzeczy, w które może włożyć całe swoje serce. Łączy nie tylko psychologię i wizaż, ale także działalność w Samorządzie Studenckim z działalnością charytatywną i współpracą z biznesem.


Nagranie z ósmej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 17.11.2023r., która odbyła się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu.

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Robertowi Milewskiemu!


Już 16.02.2024 dziewiąta edycja PechaKucha Night Opole w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu!

PKN-OPOLE-9

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content