Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Jarosław Małkowski „Moja droga z fotograficznej pasji do własnego biznesu”

BIZNES

PechaKucha Night Opole – Jarosław Małkowski „Moja droga z fotograficznej pasji do własnego biznesu”

Jarosław Małkowski – urodzony 1980r. w Prudniku. Od 1981 roku mieszka w Opolu, z wykształcenia informatyk. Fotografią zajmuje się od ponad 20 lat. Od 2008 roku prowadzi firmę – Agencja Fotograficzna BANKFOTO ®. Laureat Opolskiej Marki, fotograf i wydawca autorskich albumów o regionie Opolskim. Jego fotografie publikowane są w podręcznikach szkolnych, ogólnopolskich albumach fotograficznych, materiałach promujących region Opolski, prasie krajowej i zagranicznej oraz materiałach biznesowych wiodących firm.


Prezentacja pt. „Moja droga z fotograficznej pasji do własnego biznesu”.

Nagranie z czwartej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 18.11.2022r., która odbyła się w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a zorganizowaliśmy ją wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu.


Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja PechaKucha Night Opole – to już 14.04.2023 w Klubokawiarni OPO w Opolu przy ul. Krakowskiej 32. Startujemy o godzinie 18:00 – więcej informacji m.in. tutaj: https://www.facebook.com/events/942210906933224

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content