Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Sławomir Janecki „Czego możemy nauczyć się od dzieci w biznesie”

BIZNES

PechaKucha Night Opole – Sławomir Janecki „Czego możemy nauczyć się od dzieci w biznesie”

Sławomir Janecki – zawodowo Dyrektor Eksportu na Azję i Afrykę, Członek Zarządu zakładu w Ghanie. Po godzinach ojciec czwórki dzieci, autor książki „101 rzeczy, których dorośli mogą się nauczyć od dzieci”. Prezes Klubu BDC oraz Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Zostań Aniołem Biznesu.


Prezentacja pt. „Czego możemy nauczyć się od dzieci w biznesie”.
Nagranie z czwartej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 18.11.2022r., która odbyła się w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a zorganizowaliśmy ją wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu.


Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja PechaKucha Night Opole – to już 14.04.2023 w Klubokawiarni OPO w Opolu przy ul. Krakowskiej 32. Startujemy o godzinie 18:00 – więcej informacji m.in. tutaj: https://www.facebook.com/events/942210906933224

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content